Wymiana poszycia dachu budynku oczyszczania wstępnego oraz remont silosa na wapno na oczyszczalni ścieków w Nowym Targu.
Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00593557
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00593557/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-14 09:22
- Lokalizacja
- Nowy Targ, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-206d9949-ba09-46f9-8f02-be522d230994
- Identyfikator
- 7352869568
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00593557 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana poszycia dachu budynku oczyszczania wstępnego oraz remont silosa na wapno na oczyszczalni ścieków w Nowym Targu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366273119
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 21
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzwik.nowytarg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzwik.nowytarg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mzwik.nowytarg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana poszycia dachu budynku oczyszczania wstępnego oraz remont silosa na wapno na oczyszczalni ścieków w Nowym Targu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-206d9949-ba09-46f9-8f02-be522d230994
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00593557
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZS.262.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana poszycia dachu budynku oczyszczania
wstępnego oraz remont silosa na wapno na oczyszczalni ścieków w Nowym Targu.
Zakres prac:
a) Wymiana poszycia dachu budynku oczyszczania wstępnego:
• Demontaż i utylizacja istniejącej blachy – 525,69m2
• Demontaż obróbek blacharskich i rynien – 40mb
• Demontaż podsufitek stalowych – 54,24m2
• Wykonanie obróbek na kominach – 25szt.
• Montaż nowej blachy TRB-55 – 525,69m2
• Wykonanie obróbek na dachu oraz montaż rynien – 40mb
• Montaż nowych podsufitek stalowych – 54,24m2
b) Remont silosa na wapno:
• Piaskowanie zbiornika – 90m2
• Malowanie farbą podkładową i nawierzchniową w systemie SIGMADUR – 90m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
44613110-4 - Silosy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie Art. 255 ust. 3) ustawy Pzp:3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 170 000 złotych netto + VAT w wysokości 23% równy 39 100,00 złotych tj. 209 100,00 złotych brutto
Cena jedynej złożonej oferty w wysokości 238 430,00 zł netto + VAT w wysokości 23% równy 54 838,90 zł tj.: 293 268,90 złotych brutto przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę kwotę o 68 430,00 złotych netto plus VAT w wysokości 23% równy 15 738,90 złotych tj. 84 168,90 złotych brutto, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |