Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Frysztak

GMINA FRYSZTAK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00593653
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00593653/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-14 09:44
Lokalizacja
Frysztak, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f83f304c-64de-4ba1-9147-af9a3fa74e66
Identyfikator
8191565087
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oświetlenie zewnętrzneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalacje niskiego napięcia

Wykonawcy

1 przyznane

ANETA LIWOSZŚwierzowa Polska, PL · lot 0
309 040,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00593653 z dnia 2024-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Frysztak

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA FRYSZTAK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582186

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. ks. Wojciecha Blajera 20

1.5.2.) Miejscowość: Frysztak

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-130

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 172777110

1.5.8.) Numer faksu: 172777920

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@frysztak.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.frysztak.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/frysztak

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Frysztak

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f83f304c-64de-4ba1-9147-af9a3fa74e66

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00593653

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00091991/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Frysztak w ramach projektu Polski Ład, edycja 9 "Rozświetlamy Polskę"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487248

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Gpr.271.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Frysztak”.
Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Frysztak. Zakres prac obejmuje wymianę 292 sztuk opraw oświetleniowych typu SODA na energooszczędne oprawy typu LED.
Zamawiający wymaga, aby ze względów serwisowych i gwarancyjnych, wszystkie oprawy (drogowe, parkowe oraz stylizowane) pochodziły od maksymalnie dwóch producentów, z podziałem: wszystkie oprawy drogowe od jednego producenta oraz wszystkie oprawy parkowe i stylizowane od drugiego producenta
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa przedmiar robót stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ oraz dokumentacja projektowa, stanowiąca Załącznik nr 11 do SWZ.
Zdemontowane oprawy oświetleniowe stanowią własność Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest przewieźć je na swój koszt do Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów zlokalizowanego w miejscowości Glinik Dolny nr budynku 100 A, 38 – 130 Frysztak.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 236160,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 408178,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 309040,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa ALMAX Aneta Liwosz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6841419870

7.3.3) Ulica: Szczepana 11

7.3.4) Miejscowość: Świerzowa Polska

7.3.5) Kod pocztowy: 38-457

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 309040,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2024-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane