Zimowe utrzymanie dróg i ulic powiatowych na terenie Powiatu Augustowskiego w sezonie zimowym 2024/2025

Powiatowy Zarząd Dróg w Augustowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00593764
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00593764/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-14 10:01
Lokalizacja
Augustów, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cdcbeb61-9c3d-43da-a04f-d5cf7d6db201
Identyfikator
8461428349
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

8 przyznanych

TOMASZ WNUKOWSKILipsk, PL · lot 0
157 788 PLN
TOMASZ WNUKOWSKILipsk, PL · lot 1
63 700 PLN
WALDEMAR KLEBANOWSKIBargłów Kościelny, PL · lot 2
164 160 PLN
MARIUSZ KOSSAKOWSKINowinka, PL · lot 3
185 220 PLN
MARIUSZ ŁAPIŃSKIAugustów, PL · lot 4
90 720 PLN
TADEUSZ WNUKOWSKILipsk, PL · lot 5
120 960 PLN
RAFAŁ WYSZYŃSKIHruskie, PL · lot 6
172 800 PLN
Usługi Transportowe i Leśne Marek SkowrońskiPłaska, PL · lot 7
36 900 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00593764 z dnia 2024-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg i ulic powiatowych na terenie Powiatu Augustowskiego w sezonie zimowym 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Augustowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790675890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 54

1.5.2.) Miejscowość: Augustów

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@st.augustow.wrotapodlasia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-pzd-staugustow.wrotapodlasia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cdcbeb61-9c3d-43da-a04f-d5cf7d6db201

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pełnienie obowiązków zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu ustawy o drogach publicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zimowe utrzymanie dróg i ulic powiatowych na terenie Powiatu Augustowskiego w sezonie zimowym 2024/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdcbeb61-9c3d-43da-a04f-d5cf7d6db201

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00593764

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047762/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Zimowe utrzymanie dróg i ulic powiatowych na terenie Powiatu Augustowskiego w sezonie zimowym 2024/2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529333

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NR_P.N./7/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zimowe utrzymanie ulic powiatowych wraz z parkingami na terenie miasta Lipsk”.
Zakresy, ilości oraz szczegółowe wytyczne i wymagania dotyczące realizacji zamówienia opisane są w załączonych do specyfikacji: „Projektowanych postanowieniach umowy”, „Szczegółowym opisie tematu zamówienia”, „Standardach zimowego utrzymania”, wykazie ulic do niniejszego zadania częściowego i odpowiadającemu „Formularzowi cenowemu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 178097,85 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych zamiejskich na terenie Powiatu Augustowskiego”.
Zakresy, ilości oraz szczegółowe wytyczne i wymagania dotyczące realizacji zamówienia opisane są w załączonych do specyfikacji: „Projektowanych postanowieniach umowy”, „Szczegółowym opisie tematu zamówienia”, „Standardach zimowego utrzymania”, wykazie dróg do niniejszego zadania częściowego i odpowiadającemu „Formularzowi cenowemu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 74777,85 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Augustowskiego
gm. Bargłów Kościelny wykonywane równiarkami samojezdnymi, ciągnikami lub samochodami ciężarowymi z pługami”.
Zakresy, ilości oraz szczegółowe wytyczne i wymagania dotyczące realizacji zamówienia opisane są w załączonych do specyfikacji: „Projektowanych postanowieniach umowy”, „Szczegółowym opisie tematu zamówienia”, „Standardach zimowego utrzymania”, wykazie dróg do niniejszego zadania częściowego i odpowiadającemu „Formularzowi cenowemu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 195447 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4. „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Augustowskiego
gm. Nowinka wykonywane równiarkami samojezdnymi, ciągnikami lub samochodami ciężarowymi z pługami”. Zakresy, ilości oraz szczegółowe wytyczne i wymagania dotyczące realizacji zamówienia opisane są w załączonych do specyfikacji: „Projektowanych postanowieniach umowy”, „Szczegółowym opisie tematu zamówienia”, „Standardach zimowego utrzymania”, wykazie dróg do niniejszego zadania częściowego i odpowiadającemu „Formularzowi cenowemu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 171016,125 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5. „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Augustowskiego
gm. Augustów wykonywane równiarkami samojezdnymi, ciągnikami lub samochodami ciężarowymi z pługami”. Zakresy, ilości oraz szczegółowe wytyczne i wymagania dotyczące realizacji zamówienia opisane są w załączonych do specyfikacji: „Projektowanych postanowieniach umowy”, „Szczegółowym opisie tematu zamówienia”, „Standardach zimowego utrzymania”, wykazie dróg do niniejszego zadania częściowego i odpowiadającemu „Formularzowi cenowemu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 136812,9 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

6. „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Augustowskiego
gm. Lipsk wykonywane równiarkami samojezdnymi, ciągnikami lub samochodami ciężarowymi z pługami”. Zakresy, ilości oraz szczegółowe wytyczne i wymagania dotyczące realizacji zamówienia opisane są w załączonych do specyfikacji: „Projektowanych postanowieniach umowy”, „Szczegółowym opisie tematu zamówienia”, „Standardach zimowego utrzymania”, wykazie dróg do niniejszego zadania częściowego i odpowiadającemu „Formularzowi cenowemu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 136812,9 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

7. „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Augustowskiego
gm. Sztabin wykonywane równiarkami samojezdnymi, ciągnikami lub samochodami ciężarowymi z pługami”. Zakresy, ilości oraz szczegółowe wytyczne i wymagania dotyczące realizacji zamówienia opisane są w załączonych do specyfikacji: „Projektowanych postanowieniach umowy”, „Szczegółowym opisie tematu zamówienia”, „Standardach zimowego utrzymania”, wykazie dróg do niniejszego zadania częściowego i odpowiadającemu „Formularzowi cenowemu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 195447 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

8. „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Augustowskiego
cz. gm. Płaska wykonywane równiarkami samojezdnymi, ciągnikami lub samochodami ciężarowymi z pługami”. Zakresy, ilości oraz szczegółowe wytyczne i wymagania dotyczące realizacji zamówienia opisane są w załączonych do specyfikacji: „Projektowanych postanowieniach umowy”, „Szczegółowym opisie tematu zamówienia”, „Standardach zimowego utrzymania”, wykazie dróg do niniejszego zadania częściowego i odpowiadającemu „Formularzowi cenowemu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 43975,575 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

9. „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Augustowskiego wykonywane ciągnikami kołowymi”. Zakresy, ilości oraz szczegółowe wytyczne i wymagania dotyczące realizacji zamówienia opisane są w załączonych do specyfikacji: „Projektowanych postanowieniach umowy”, „Szczegółowym opisie tematu zamówienia”, „Standardach zimowego utrzymania”, wykazie dróg do niniejszego zadania częściowego i odpowiadającemu „Formularzowi cenowemu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 33825 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

10. „Zimowe utrzymanie chodników przy ulicach powiatowych na terenie miasta Lipsk”. Zakresy, ilości oraz szczegółowe wytyczne i wymagania dotyczące realizacji zamówienia opisane są w załączonych do specyfikacji: „Projektowanych postanowieniach umowy”, „Szczegółowym opisie tematu zamówienia”, „Standardach zimowego utrzymania”, odpowiadającemu „Formularzowi cenowemu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 54243 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

11. „Zimowe utrzymanie chodników przy drogach powiatowych na terenie Bargłowa Kościelnego”.
Zakresy, ilości oraz szczegółowe wytyczne i wymagania dotyczące realizacji zamówienia opisane są w załączonych do specyfikacji: „Projektowanych postanowieniach umowy”, „Szczegółowym opisie tematu zamówienia”, „Standardach zimowego utrzymania”, odpowiadającemu „Formularzowi cenowemu”

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 32472 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 157788,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 157788,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 157788,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. DROGMET Wnukowski Tomasz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200459784

7.3.3) Ulica: ul. Żłobikowskiego 3A

7.3.4) Miejscowość: Lipsk

7.3.5) Kod pocztowy: 16-315

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 157788 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-01

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63700 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63700 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63700 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. DROGMET Wnukowski Tomasz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200459784

7.3.3) Ulica: ul. Żłobikowskiego 3A

7.3.4) Miejscowość: Lipsk

7.3.5) Kod pocztowy: 16-315

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63700 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-01

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164160 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164160 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 164160 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługowy Transport Ciężarowy Waldemar Klebanowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790214195

7.3.4) Miejscowość: Bargłów Kościelny

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164160 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-01

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185220 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 185220 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 185220 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU „MARKOSS” Mariusz Kossakowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200205196

7.3.4) Miejscowość: Nowinka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185220 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-01

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90720 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90720 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 90720 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOKOP Mariusz Łapiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200403364

7.3.3) Ulica: Pruska Wielka 25a

7.3.4) Miejscowość: Augustów

7.3.5) Kod pocztowy: 16-300

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 90720 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-01

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120960 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120960 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120960 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe i Handel Wnukowski Tadeusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790279792

7.3.3) Ulica: Kościelna 7

7.3.4) Miejscowość: Lipsk

7.3.5) Kod pocztowy: 16-315

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120960 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-01

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172800 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172800 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPEED – TRANS Rafał Wyszyński, Hruskie 6, 16-310 Sztabin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200814564

7.3.4) Miejscowość: Hruskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-01

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36900 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36900 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36900 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe i Leśne Marek Skowroński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790111791

7.3.4) Miejscowość: Płaska

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36900 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-01

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do wyznaczonego terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta na to zadania częściowe

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do wyznaczonego terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta na to zadania częściowe

Część 11

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do wyznaczonego terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta na to zadania częściowe

2024-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi