Dostawa oznak identyfikacyjnych, oznak rozpoznawczych i proporczyków - powtórka
32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00593847
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00593847/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-14 10:15
- Lokalizacja
- Łask, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8e77b4bd-b228-4afd-b098-eea1f8c11cac
- Identyfikator
- 8310004953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznychDodatki odzieżowe
Wykonawcy
2 przyznane
"HAKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
109 991,52 PLN"HAKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
16 605 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00593847 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oznak identyfikacyjnych, oznak rozpoznawczych i proporczyków - powtórka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730097572
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 9 - go Maja 95
1.5.2.) Miejscowość: Łask
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 32bltprz@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://32blt.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9964311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Skarb Państwa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oznak identyfikacyjnych, oznak rozpoznawczych i proporczyków - powtórka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e77b4bd-b228-4afd-b098-eea1f8c11cac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00593847
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00207750/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.26 Dostawa oznak identyfikacyjnych, oznak rozpoznawczych i proporczyków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546701
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 60/TP2/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 164909,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie część 1 – zakup oznak rozpoznawczych oraz oznak identyfikacyjnych z nazwiskiem2. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranej części. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu.
3. Rodzaj, asortyment i ilość usługi zgodnie z formularzem cenowym załącznik nr 2 do SWZ oraz opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 3a i 3b do SWZ.
4. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w jednorazowych opakowaniach, w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem i zabrudzeniem.
5. Dostarczone przez Wykonawcę oznaki i proporczyki muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane z materiałów i dodatków zgodnie ze wzorami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, załącznik nr 3a i 3b do SWZ.
Wykonawca dostarczy zamówienie do magazynu mundurowego 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku, zlokalizowanego pod adresem: Gucin 58A, 98-113 Buczek oraz magazynu mundurowego 15 BWD w Sieradzu, zlokalizowanego pod adresem: ul. Wojska Polskiego 78, 98-200 Sieradz
4.5.3.) Główny kod CPV: 39525000-8 - Różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych
4.5.5.) Wartość części: 118469,47 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie część 2 – zakup proporczyka na beret 15SBWD2. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranej części. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu.
3. Rodzaj, asortyment i ilość usługi zgodnie z formularzem cenowym załącznik nr 2 do SWZ oraz opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 3a i 3b do SWZ.
4. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w jednorazowych opakowaniach, w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem i zabrudzeniem.
5. Dostarczone przez Wykonawcę oznaki i proporczyki muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane z materiałów i dodatków zgodnie ze wzorami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, załącznik nr 3a i 3b do SWZ.
Wykonawca dostarczy zamówienie do magazynu mundurowego 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku, zlokalizowanego pod adresem: Gucin 58A, 98-113 Buczek oraz magazynu mundurowego 15 BWD w Sieradzu, zlokalizowanego pod adresem: ul. Wojska Polskiego 78, 98-200 Sieradz
4.5.3.) Główny kod CPV: 39525000-8 - Różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18420000-9 - Dodatki odzieżowe
4.5.5.) Wartość części: 23220,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 109991,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 109991,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 109991,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HAKO sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5240203283
7.3.3) Ulica: Borzymowska
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-565
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109991,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6254,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34593,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16605,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HAKO sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5240203283
7.3.3) Ulica: Borzymowska
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-565
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16605,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
termin realizacji 30 dni kalendarzowych od momentu podpisania umowy nie później niż do dnia 13.12.2024| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |