Usługa całodobowej ochrony osób i mienia.

Międzynarodowe Centrum Kultury Nowy Teatr

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00594148
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00594148/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-14 11:18
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc0d283b-c608-40eb-8a63-bdfec86d80a8
Identyfikator
5213468244
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskie

Wykonawcy

1 przyznane

MSA SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
726 899 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00594148 z dnia 2024-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa całodobowej ochrony osób i mienia.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Międzynarodowe Centrum Kultury Nowy Teatr

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141245324

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Madalińskiego 10/16

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-513

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nowyteatr.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowyteatr.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fc0d283b-c608-40eb-8a63-bdfec86d80a8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa całodobowej ochrony osób i mienia.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc0d283b-c608-40eb-8a63-bdfec86d80a8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594148

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034440/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Usługa całodobowej ochrony osób i mienia w Nowym Teatrze w Warszawie 2024

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00484700

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/PN/02/09/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa całodobowej ochrony osób i mienia na terenie nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Madalińskiego 10/16 oraz ochrona wydarzeń organizowanych przez Nowy Teatr.

Poprzez usługę całodobowej ochrony Zamawiający rozumie zapewnienie przez Wykonawcę dwóch pracowników ochrony, pełniących jednocześnie zmianę – w systemie 12 godzinnym: od godziny 8:00 do godz. 20:00 i druga zmiana od godz. 20:00 do godz. 8:00 – z których jeden pracownik będzie operatorem (obecny w pomieszczeniu ochrony – recepcji), a drugi będzie przeprowadzał kontrolne obchody nieruchomości.
Poprzez usługę ochrony wydarzeń organizowanych przez Nowy Teatr, Zamawiający rozumie zapewnienie przez Wykonawcę, na zgłoszenie Zamawiającego, dodatkowych pracowników ochrony, na czas organizowanych przez Nowy Teatr wydarzeń.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 726899,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1219300,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 726899,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MSA Security Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9571115385

7.3.3) Ulica: ul. Miszewskiego 3/2

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-239

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 726899,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Realizacja zamówienia rozpocznie się w dniu 30 listopada 2024 r. o godz. 15.
2024-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi