Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 123/2024 Voltra

Voltra S.A. - Pełnomocnik Zamawiających

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
63944-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-01-30
Wartość
27 957 641,56 PLN
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5242958778
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaElektryczność

Wykonawcy

1 przyznane

RESPECT ENERGY SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot LOT-0001
27 957 641,56 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.