Renowacja budynku szkoły w Czeszowie, działka nr 527, ul. Marii Konopnickiej 18
Gmina Zawonia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00594274
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00594274/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-14 11:52
- Lokalizacja
- Zawonia, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-38dfc1e2-1435-4dd8-baf9-0c841a9919f6
- Identyfikator
- 9151603787
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00594274 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja budynku szkoły w Czeszowie, działka nr 527, ul. Marii Konopnickiej 18
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zawonia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934905
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzebnicka
1.5.2.) Miejscowość: Zawonia
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-106
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713128182
1.5.8.) Numer faksu: 71312 9559
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fundusze@zawonia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zawonia.pl/19/strona-glowna.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zawonia/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja budynku szkoły w Czeszowie, działka nr 527, ul. Marii Konopnickiej 182.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38dfc1e2-1435-4dd8-baf9-0c841a9919f6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594274
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035147/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Renowacja budynku szkoły w Czeszowie, działka nr 527, ul. Marii Konopnickiej 18
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00431622
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.PZP.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pn. „Renowacja budynku szkoły w Czeszowie, działka nr 527, ul. Marii Konopnickiej 18” na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez firmę: MTM PROJEKT Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Tomasz Musielak, 56-300 Milicz, Piękocin 38a, zwaną dalej Jednostką projektowania, tylko w części objętej opisem przedmiotu zamówienia.
2. Zakres prac obejmuje w szczególności:
a) Remont elewacji budynku szkoły podstawowej,
• Skucie istniejących wtórnych tynków – piaskowanie istniejącej cegły (gzymsy, ramy, cokół) – zgodnie z rysunkami elewacyjnymi,
• Uzupełnienie braków oraz wymiana tynków i całościowe malowanie,
b) Rozbudowę budynku Zespołu szkół w Czeszowie o schody zewnętrzne,
c) Wymianę istniejącej plastikowej stolarki okiennej na nową w takim samym stylu,
d) Konserwację istniejącego stropu drewnianego poddasza nieużytkowego,
e) Wykonanie wentylacji pomieszczenia poddasza nieużytkowego – wykucie przewodów wentylacji grawitacyjnej,
f) Montaż barierki o wysokości 110 cm zabezpieczającej przed wejściem na istniejące schody drewniane - poddasze nieużytkowe,
g) Wykonanie renowacji istniejącej tarczy zegara na elewacji budynku,
h) Wymianę instalacji elektrycznej zgodnie z projektem instalacji,
i) Remont posadzek w piwnicy,
j) Montaż nowych parapetów wewnętrznych z konglomeratu,
k) Malowanie pomieszczeń klas lekcyjnych oraz korytarzy farbami emulsyjnymi,
l) Demontaż istniejących wykładzin podłogowych oraz zamontowanie nowych wykładzin winylowych,
m) Montaż sufitów podwieszanych kasetonowych,
n) Wykonanie instalacji wentylacji pomieszczeń klas lekcyjnych za pomocą rekuperatorów ściennych,
o) Montaż płyt izolacyjnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45410000-4 - Tynkowanie
45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 884594,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2062212,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 884594,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: C Kwadrat Usługi Budowlane Sp. z o.o. Sp. k
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8982221088
7.3.3) Ulica: Ul. Jedności Narodowej 234/1
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-302
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 884594,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-30| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |