Przetarg nieograniczony PN/13PL/09/2024 na dostawy produktów leczniczych i wyrobów medycznych

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
64720-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-01-30
Wartość
254 744,37 PLN
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272153938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczne

Wykonawcy

9 przyznanych

SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0001
601,34 PLN
SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0002
54 075,6 PLN
NEUCA SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot LOT-0004
100,44 PLN
SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0005
7435,8 PLN
'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL · lot LOT-0006
111 622,33 PLN
"IMED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0007
10 206 PLN
SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0008
14 285,16 PLN
'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0009
8596,48 PLN
TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłochocin, PL · lot LOT-0011
10 206 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.