EZ.28.79.2024 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych wraz z dzierżawą urządzenia dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
65639-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-01-30
Wartość
422 250 PLN
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
729-23-45-599
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ MICHALAKLublin, PL · lot LOT-0001
422 250 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.