Przetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 10 000 Mg (z podziałem na IV części)
Wodociągi Białostockie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 66683-2025
- Typ
- 30
- Opublikowano
- 2025-01-30
- Wartość
- 1 514 700 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- KRS 0000024985
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania osadówUsługi transportu osadów
Wykonawcy
9 przyznanych
AGROMIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL · lot LOT-0001
504 900 PLNKMM SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
504 900 PLNRAFAŁ TOMKIELOrzeszówka, PL · lot LOT-0001
504 900 PLNAGROMIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL · lot LOT-0002
504 900 PLNKMM SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0002
504 900 PLNRAFAŁ TOMKIELOrzeszówka, PL · lot LOT-0002
504 900 PLNAGROMIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL · lot LOT-0003
504 900 PLNKMM SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0003
504 900 PLNRAFAŁ TOMKIELOrzeszówka, PL · lot LOT-0003
504 900 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.