Opracowanie dokumentacji projektowo - technicznej przebudowy drogi gminnej 340109W na odcinku Przewodowo Majorat - Sisice
Gmina Gzy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00594374
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00594374/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-14 12:04
- Lokalizacja
- Gzy, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b842f1ad-3d35-449a-ac2e-9b6215a82765
- Identyfikator
- 5681545506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00594374 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo - technicznej przebudowy drogi gminnej 340109W na odcinku Przewodowo Majorat - Sisice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gzy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378114
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gzy 9
1.5.2.) Miejscowość: Gzy
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-126
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 691 31 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminagzy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://uggzy.bip.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b842f1ad-3d35-449a-ac2e-9b6215a827651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo - technicznej przebudowy drogi gminnej 340109W na odcinku Przewodowo Majorat - Sisice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b842f1ad-3d35-449a-ac2e-9b6215a82765
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594374
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00553670
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IOŚ.271.122.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres opracowania obejmuje opracowanie pełnej dokumentacji technicznej dla planowanej inwestycji dot. przebudowy drogi gminnej 340109W, zlokalizowanej na działce nr ewidencyjny 35, obręb Przewodowo Majorat, gmina Gzy oraz na działce nr ewidencyjny 29/2, obręb Sisice, gmina Gzy. Długość projektowanego odcinka wynosi około 1830 m tj. od km 0+466 do km 2+296.
2. Dokumentacja ma być kompletna z punktu widzenia prawa i musi zostać opracowana w taki sposób, aby spełniła cel, któremu ma służyć. Wykonawca zobowiązany jest do sprawdzenia rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów oraz uzyskanie wymaganych decyzji administracyjnych, warunków, opinii rzeczoznawców i uzgodnień niezbędnych do prawidłowego wykonania opracowań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach: zał. nr 1- opis przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy- zał. nr 2 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71355000-1 - Usługi pomiarowe
79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57268,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196554,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57268,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Inżynierskie Grzegorz Pik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 568 150 87 41
7.3.3) Ulica: Rybitew 14
7.3.4) Miejscowość: Pułtusk
7.3.5) Kod pocztowy: 06-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57268,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |