„Dostawa oleju opałowego do jednostek organizacyjnych i oświatowych na terenie Gminy Uchanie w sezonie grzewczym 2022– 2023”
GMINA UCHANIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00594505
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00594505/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-14 12:28
- Lokalizacja
- Uchanie, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-63b82f57-665d-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- 9191743052
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00594505 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa oleju opałowego do jednostek organizacyjnych i oświatowych na terenie Gminy Uchanie w sezonie grzewczym 2022– 2023”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA UCHANIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 1
1.5.2.) Miejscowość: Uchanie
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-510
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 65 77 266
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uchanie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uguchanie.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uguchanie.bip.lubelskie.pl/index.php?id=1371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa oleju opałowego do jednostek organizacyjnych i oświatowych na terenie Gminy Uchanie w sezonie grzewczym 2022– 2023”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63b82f57-665d-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594505
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00443914/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego do niżej wymienionych obiektów:
-Urząd Gminy Uchanie ok. 45 000 litrów
- Szkoła Podstawowa w Uchaniach ok. 30 000 litrów
- Szkoła Podstawowa w Teratynie ok. 20 000 litrów
- Dom Ludowy w Jarosławcu ok. 5 000 litrów
Łączna orientacyjna ilość zamawianego oleju opałowego wynosi około 100 000 litrów. Prognozowana ilość dostaw oleju może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych. Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania całego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie odpowiadające wartości faktycznie dostarczonego opału. Wykonawcy nie będzie przysługiwało żadne roszczenie względem Zamawiającego z tytułu konieczności nie wykorzystania pełnej ilości oleju opałowego.
Parametry jakościowe oleju opałowego:
Oferowany olej opałowy powinien spełniać niżej wymienione parametry:
Gęstość max. 860 kg/m3
Wartość opałowa min. 42,6 MJ/kg
Temperatura zapłonu min. 56 oC
Lepkość kinematyczna w 20oC max. 6,00 mm2/s
Skład frakcyjny:
- do 250 C destyluje max. 65%(V/V)
- do 350 C destyluje min. 85%(V/V)
Temperatura płynięcia max. - 20 oC
Pozost. po koksowaniu: z 10% pozost. destylacyjnej max. 0,3%(m/m)
Zawartość siarki max. 0,10%(m/m)
Zawartość wody max. 200 mg/kg
Zawartość zanieczyszczeń stałych max. 24 mg/kg
Pozostałość po spopieleniu max. 0,01%(m/m)
Barwa czerwona
Wspólny słownik zamówień (CPV) - kod CPV: 09135100-5 olej opałowy.
Zamówienie obejmuje sukcesywne dostawy oleju według zamówień składanych telefonicznie przez kierowników wymienionych wyżej jednostek w terminie nie dłuższym niż 48 godzin w godzinach pracy jednostek. Zamówienie obejmuje datę, ilość i miejsce gdzie ma być dostarczony olej.
Zamówienie obejmuje zakup oleju opałowego oraz wszelkie niezbędne czynności związane z transportem i napełnianiem zbiorników w kotłowniach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 629391,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 643951,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 634311,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANNVA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462659152
7.3.3) Ulica: Towarowa 25
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-205
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 634311,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-12-01 do 2023-11-30| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |