„Kompleksowe dostarczenie energii elektrycznej do obiektów Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu”.
Powiat Olkuski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00594551
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00594551/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-14 12:35
- Lokalizacja
- Olkusz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-89aa5cc6-a0f6-4bbf-a926-9e1bc4770ac8
- Identyfikator
- 6372024678
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00594551 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Kompleksowe dostarczenie energii elektrycznej do obiektów Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Olkuski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255045
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Olkusz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sp.olkusz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp.olkusz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10031731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Kompleksowe dostarczenie energii elektrycznej do obiektów Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89aa5cc6-a0f6-4bbf-a926-9e1bc4770ac8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594551
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032198/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Kompleksowe dostarczenie energii elektrycznej do obiektów ZS nr 1 w Olkuszu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558180
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OZP.272.30.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompleksowe dostarczenie energii elektrycznej (obejmujące dostawę oraz świadczenie usług dystrybucji) do obiektów Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu (zał. 1 – opis punktów poboru) o łącznym wolumenie 152 712 kWh w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.
Obiekt 1:
Nr punktu poboru: 590322427600000967
Nr licznika: 94946409
Nazwa punktu poboru: Warsztaty Szkolne
Adres punktu poboru: ul. Górnicza 12, 32-300 Olkusz
Grupa taryfowa: C21
Moc umowna: 41 kW
Szacunkowe zużycie energii elektrycznej: 74 150 kWh
Obecny sprzedawca: Entrade
OSD: Tauron
Obiekt 2:
Nr punktu poboru: 590322427900229693
Nr licznika: 55885781
Nazwa punktu poboru: ZESP Szkół NR1
Adres punktu poboru: ul. Górnicza 12, 32-300 Olkusz
Grupa taryfowa: C11
Moc umowna: 40 kW
Szacunkowe zużycie energii elektrycznej: 49 682 kWh
Obecny sprzedawca: Entrade
OSD: Tauron
Obiekt wyposażony w instalację fotowoltaiczną o mocy 10,35 kWp.
Obiekt 3:
Nr punktu poboru: 590322427900459700
Nr licznika: 55883711
Nazwa punktu poboru: ZS1 NR 1-CKP
Adres punktu poboru: ul. Legionów Polskich 1, 32-300 Olkusz
Grupa taryfowa: C11
Moc umowna: 40 kW
Szacunkowe zużycie energii elektrycznej: 28 880 kWh
Obecny sprzedawca: Entrade
OSD: Tauron
Obiekt wyposażony w instalację fotowoltaiczną o mocy 13,65 kWp.
W przypadku przedłużenia ochrony taryfowej na rok 2025 Zamawiający oczekuje zastosowania ceny jednostkowej za dostarczenie energii elektrycznej zgodnie z uregulowaniami zawartymi w ustawie. Obecnemu Wykonawcy takie oświadczenie zostało złożone.
Dla celów niniejszego postępowania Zamawiający przyjął przewidywane zużycie energii elektrycznej w okresie 12 miesięcy. Wskazane zużycie ma jedynie charakter orientacyjny, służący porównaniu ofert i w żadnym wypadku nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej ilości. Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie z tytułu nie pobrania przez Zamawiającego orientacyjnej podanej ilości energii elektrycznej.
Rozliczenie zobowiązań wynikających z tytułu sprzedaży energii elektrycznej odbywać się będzie według wskazań układów pomiarowych.
W odniesieniu do wszystkich PPE obecne kompleksowe umowy zawarte zostały na czas oznaczony do 31.12.2024.
Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy energii elektrycznej. Wykonawca, poinformuje dotychczasowego OSD nie później niż na 21 dni przed rozpoczęciem realizacji zamówienia o zawarciu umowy kompleksowej z nowym sprzedawcą.
Warunkiem rozpoczęcia dostaw energii elektrycznej we wskazanym terminie jest pozytywne przeprowadzenie procedury zmiany sprzedawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09310000-5 - Elektryczność
65310000-9 - Przesył energii elektrycznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |