Sukcesywne dostawy oleju opałowego do kotłowni olejowych Gminy Radziłów na lata 2025-2026
GMINA RADZIŁÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00594578
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00594578/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-14 12:40
- Lokalizacja
- Radziłów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7baa3d46-2a32-48c2-bc04-b425cd7f2933
- Identyfikator
- 7191544050
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00594578 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy oleju opałowego do kotłowni olejowych Gminy Radziłów na lata 2025-2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZIŁÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669737
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. 500-lecia 14
1.5.2.) Miejscowość: Radziłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-213
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 862737110
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaradzilow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzilow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7baa3d46-2a32-48c2-bc04-b425cd7f29331.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy oleju opałowego do kotłowni olejowych Gminy Radziłów na lata 2025-20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7baa3d46-2a32-48c2-bc04-b425cd7f2933
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594578
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037618/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Sukcesywne dostawy oleju opałowego do kotłowni olejowych Gminy Radziłów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534745
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.271.19.2024 AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do celów grzewczych w roku 2025 i 2026 o łącznej maksymalnej ilości 164.000 litrów do kotłowni olejowych:
1) Urzędu Gminy w Radziłowie przy ul. Plac 500-lecia 14 (14 000 l/rok),
2) Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radziłowie przy ul. Sportowej 1 (37 000 l/rok),
3) Szkoły Podstawowej w Słuczu (9 000 l/rok),
4) Domu Pomocy Społecznej w Mścichach (11 000 l/rok),
5) budynek po byłej Szkole Podstawowej w Kramarzewie (9 000 l/rok),
6) Biblioteki Samorządowej w Radziłowie przy ul. Plac 500-lecia 15 (2 000 l/rok).
Minimalna ilość oleju opałowego jaką Zamawiający zobowiązuje się odebrać w ramach przedmiotu zamówienia wynosi 120.000 litrów.
3.2. Dostawa oleju opałowego będzie odbywać się sukcesywnie, w miarę potrzeby Zamawiającego, każdorazowo na podstawie zamówienia częściowego składanego przez Zamawiającego, określającego ilość dostawy:
- zamówienia częściowe będą składane przez Zamawiającego telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem faksu,
- Wykonawca zapewni transport oleju opałowego środkami transportu do tego przystosowanymi tj. autocysterną wyposażoną w legalizowany przepływomierz,
- olej opałowy musi być dostarczany do kotłowni w dni robocze dla Zamawiającego w
godzinach 8.00 - 15.00 w terminie ilości dni wskazanej w ofercie od dnia złożenia zamówienia,
- w przypadku stwierdzenia przez Zamawiającego wad lub braków oleju opałowego, Wykonawca w terminie 2 dni od daty zgłoszenia wad lub braków odbierze na własny koszt wadliwy olej i dostarczy wolny od wad w terminie 2 dni roboczych od dnia odbioru wadliwego oleju, bądź uzupełni w tym terminie braki ilościowe oleju,
- każda dostawa powinna posiadać zaświadczenie potwierdzające, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom Polska Norma PN-C-96024:2020-12,
- rozliczenie każdorazowego tankowania odbywać się będzie w oparciu o ilości rzeczywiście zatankowanego oleju, według wskazań przepływomierza.
3.3. Olej opałowy musi spełniać wymagania określone w Polskiej Normie PN-C-96024:2020-12 i posiadać parametry fizyko-chemiczne nie gorsze niż:
- gęstość w temperaturze 15° C - max. 860 kg/ m3,
- wartość opałowa – min. 42,6 MJ/kg,
- temperatura płynięcia – max. – 20°C,
- temperatura zapłonu – min. 56°C,
- lepkość kinematyczna w temperaturze 20 ºC – max. 6,00 mm2/s,
- skład frakcyjny do temperatury 250 ºC destyluje – max. 65 % (V/V),
- skład frakcyjny do temperatury 350 ºC destyluje min. 85 % (V/V)
- pozostałość przy koksowaniu z 10% pozostałości destylacyjnej – max. 0,30 % m/m,
- pozostałość po spopieleniu - max. 0,010 % m/m,
- zawartość siarki – max. 0,10000 % m/m,
- zawartość wody – max. 200 mg/kg,
- zawartość zanieczyszczeń stałych – max. 24 mg/kg,
- barwa - czerwona.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 654360 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 669120 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 654360 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. Falko Oil
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050323425
7.3.3) Ulica: Białostoczek 19
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-592
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 654360 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2026-12-31| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |