Cyberbezpieczny samorząd – wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Wyśmierzycach - realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”

GMINA WYŚMIERZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00594679
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00594679/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-14 12:57
Lokalizacja
Wyśmierzyce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1764e272-1f67-446c-b855-b9cbec045fde
Identyfikator
7981457693
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia komputerowegoUsługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwaUsługi szkolenia w dziedzinie zarządzaniaSerwery sieciowePakiety oprogramowania i systemy informatyczneUrządzenia awaryjne i zabezpieczająceUrządzenia siecioweUrządzenia komputeroweSprzęt związany z komputeramiUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi dostawy oprogramowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00594679 z dnia 2024-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Cyberbezpieczny samorząd – wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Wyśmierzycach - realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WYŚMIERZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223422

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 75

1.5.2.) Miejscowość: Wyśmierzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-811

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: (48)6157003

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umwysmierzyce@wysmierzyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wysmierzyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1764e272-1f67-446c-b855-b9cbec045fde

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Cyberbezpieczny samorząd – wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Wyśmierzycach - realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1764e272-1f67-446c-b855-b9cbec045fde

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594679

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018841/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 ,,Cyberbezpieczny samorząd – wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Wyśmierzycach” realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00563778

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROA.271.03.05.2024.KO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest ,,Cyberbezpieczny samorząd – wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Wyśmierzycach” realizowanego w ramach projektu grantowego pt.: „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w rozdziale 3 SWZ, który stanowi integralną część niniejszego ogłoszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

80532000-2 - Usługi szkolenia w dziedzinie zarządzania

48821000-9 - Serwery sieciowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 ust. 3) przywołanej na wstępie ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający informuje, że na sfinansowanie tego zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę brutto 181 699,00 zł. W przedmiotowym postepowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta niepodlegająca odrzuceniu z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, tym samym unieważnia powyższe postepowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199944,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199944,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy