PRZEBUDOWA STADIONU MIEJSKIEGO PRZY UL. NOWEJ 8
Gmina Miasta Czarnków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00594887
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00594887/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-14 13:25
- Lokalizacja
- Czarnków, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf6e6b39-44ec-4a18-b14a-1c09719dbed2
- Identyfikator
- 7632093092
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00594887 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
PRZEBUDOWA STADIONU MIEJSKIEGO PRZY UL. NOWEJ 8
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Czarnków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791052
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Wolności 6
1.5.2.) Miejscowość: Czarnków
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@czarnkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czarnkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czarnkowurzad1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA STADIONU MIEJSKIEGO PRZY UL. NOWEJ 82.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf6e6b39-44ec-4a18-b14a-1c09719dbed2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594887
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574412
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TI.271.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy stadionu miejskiego przy ul. Nowej 8
Planowana przebudowa stadionu obejmuje w szczególności:
• przebudowę dookólnej bieżni lekkoatletycznej o nawierzchni żużlowej na bieżnię o nawierzchni syntetycznej,
• budowę skoczni lekkoatletycznych - skoczni do skoku w dal i trójskoku, skoczni do skoku wzwyż (jeśli ich lokalizacja będzie możliwa ze względu na zagospodarowanie i dostępność terenu),
• budowę oświetlenia bieżni i płyty boiska,
• wykonanie dodatkowego wejścia dla kibiców „gości” oraz wjazdu na płytę boiska od strony ul. Kolejowej,
• wykonanie trybuny dla kibiców „gości” (tzw. klatki bezpieczeństwa) wraz z bezpiecznym dojściem do niej,
• wymianę ogrodzenia oddzielającego trybuny od płyty boiska i bieżni,
• przebudowę urządzeń i elementów zagospodarowania kolidujących z nowo projektowaną infrastrukturą,
• budowę monitoringu obiektu wraz z włączeniem do istniejącego systemu,
• nowe zagospodarowanie terenu stadionu po przebudowie obiektu
z uwzględnieniem rozdzielenia dróg komunikacji dla stadionu i basenu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, to jest do godziny 10:00 dnia 14.11. 2024 roku nie wpłynęła żadna oferta.| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |