Zakup worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie Gminy Września
Gmina Września
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00594948
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00594948/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-14 13:31
- Lokalizacja
- Września, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7bfbc141-888f-4776-8b79-4e03d1f814eb
- Identyfikator
- 7891001386
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00594948 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie Gminy Września
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Września
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258069
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Września
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@wrzesnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wrzesnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wrzesnia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie Gminy Września2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bfbc141-888f-4776-8b79-4e03d1f814eb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594948
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00569229
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-271 / 68 / WP / 2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 512195,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i rozładunek worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Września w łącznej ilości 1,2 miliona sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (ilości i parametry worków):
1) worki do metalu i tworzyw sztucznych: ilość: 600 000 sztuk, kolor: żółty, pojemność: 120 litrów, grubość folii: 30 mikronów, wykonane z półprzezroczystej folii LDPE, odpornej na działanie promieni UV, odpornej na niskie temperatury oraz wytrzymałe, wymiary worka: 70 cm x 110 cm ( w tym zakładki po 10 do 15 cm), każdy worek ma być wyposażony (wokół otworu wsypowego worka) w tasiemkę ściągającą służącą do skutecznego zawiązywania otworu wsypowego, worki przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych mają mieć napis: METALE I TWORZYWA SZTUCZNE zgodnie z obowiązującymi przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. (Dz. U. z 2021 r., poz. 906 t.j.) w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów.
2) worki do papieru: ilość: 300 000 sztuk. kolor: niebieski, pojemność: 120 litrów, grubość folii: 40 mikronów, wykonane z półprzezroczystej folii LDPE, odpornej na działanie promieni UV, odpornej na niskie temperatury oraz wytrzymałe, wymiary worka: 70 cm x 110 cm (w tym zakładki po 10 do 15 cm), każdy worek ma być wyposażony (wokół otworu wsypowego worka) w tasiemkę ściągającą służącą do skutecznego zawiązywania otworu wsypowego, worki przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych mają mieć napis: PAPIER zgodnie z obowiązującymi przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. (Dz. U. z 2021 r., poz. 906 t.j.) w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów.
3) worki do szkła: ilość: 300 000 sztuk, kolor: zielony, pojemność: 120 litrów, grubość folii: 40 mikronów, wykonane z półprzezroczystej folii LDPE, odpornej na działanie promieni UV, odpornej na niskie temperatury oraz wytrzymałe, wymiary: 70 cm x 110 cm (w tym zakładki po 10 do 15 cm). Każdy worek będzie wyposażony (wokół otworu wsypowego worka) w tasiemkę ściągającą służącą do skutecznego zawiązywania otworu wsypowego, worki przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych mają mieć napis: SZKŁO, zgodnie z obowiązującymi przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 10 maja 2021r. (Dz. U. z 2021 r., poz. 906 t.j.) w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, Gmina Września działając na podstawie art. 260 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2024 r., poz. 1320) zawiadamia o unieważnieniu postępowania w trybie podstawowym – art. 275 pkt 1 ustawy na zakup worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie Gminy Września na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych tj. wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy, ponieważ ich treść jest niezgodna z warunkami zamówienia. Zaoferowany przedmiot zamówienia nie odpowiada opisanemu w SWZ przedmiotowi zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |