PRACE RESTAURATORSKIE MIEJSCA PAMIĘCI HISTORYCZNEJ „PORYTOWE WZGÓRZE”
Gmina Dzwola
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00595046
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00595046/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-14 13:45
- Lokalizacja
- Dzwola, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba95a997-6644-4cdd-a9a8-165959b2e0a1
- Identyfikator
- 8621614932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00595046 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRACE RESTAURATORSKIE MIEJSCA PAMIĘCI HISTORYCZNEJ „PORYTOWE WZGÓRZE”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dzwola
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 168
1.5.2.) Miejscowość: Dzwola
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-304
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 8752215
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugdzwola@mbnet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzwola.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba95a997-6644-4cdd-a9a8-165959b2e0a11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRACE RESTAURATORSKIE MIEJSCA PAMIĘCI HISTORYCZNEJ „PORYTOWE WZGÓRZE”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba95a997-6644-4cdd-a9a8-165959b2e0a1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595046
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047147/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Prace restauratorskie miejsca pamięci historycznej „Porytowe Wzgórza”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522309
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem opracowania jest projekt prac restauratorskich miejsca pamięci historycznej
„Porytowe Wzgórze” polegające na remoncie istniejącej nawierzchni asfaltowej, będąca dojazdem do pomnika pamięci historycznej. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Flisy. Początek nawierzchni przeznaczonej do remontu dowiązano od granicy działki z pasem drogi powiatowej i zaczyna się w km 0 + 000, a kończy w km 0+401 km. Całkowita powierzchnia terenu przeznaczonego do remontu wynosi około 3280 m2. W wyniku prowadzonych robót budowlanych geometria drogi dojazdowej jak i placu zarówno w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej została dostosowana do istniejącego korytarza. Pobocza zaprojektowane zostały jako gruntowe o szerokości 75 cm.
Ponadto projektuje się wykonanie następujących robót:
a) branży drogowej
- oczyszczenie istniejącej nawierzchni asfaltowej
- remont jednojezdniowego dwupasowego dwukierunkowego odcinka drogi gminnej publicznej,
- przełożenie kostki betonowej przy krzyżu wraz z wykonaniem nowego obrabowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 424220,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 497344,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 424220,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót, Drogowo - Mostowych Sp. z o.o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 921-16-43-082
7.3.3) Ulica: ul. Lwowska 54
7.3.4) Miejscowość: 22-600 Tomaszów Lubelski
7.3.5) Kod pocztowy: 22-600
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 424220,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |