Specjalistyczne usługi opiekuńcze w formie usług pielęgniarskich i usług fizjoterapeuty/rehabilitanta w m-cu zamieszkania dla uczestników projektu „Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów”

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pierzchnicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00595231
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00595231/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-14 14:11
Lokalizacja
Pierzchnica, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd4ab340-2c82-46c6-9717-1c5b8d6ca869
Identyfikator
6572557965
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi opieki społecznej dla osób starszych

Wykonawcy

2 przyznane

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWIE PLUS" A. REZNER SPÓŁKA KOMANDYTOWAKielce, PL · lot 0
163 900 PLN
"SmartAdvice" Michał KucharczykWałbrzych, PL · lot 1
114 240 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00595231 z dnia 2024-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Specjalistyczne usługi opiekuńcze w formie usług pielęgniarskich i usług fizjoterapeuty/rehabilitanta w m-cu zamieszkania dla uczestników projektu „Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pierzchnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290863377

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Urzędnicza 6

1.5.2.) Miejscowość: Pierzchnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-015

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 041 353 80 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gops@pierzchnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gops.pierzchnica.biuletyn.net/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dd4ab340-2c82-46c6-9717-1c5b8d6ca869

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Specjalistyczne usługi opiekuńcze w formie usług pielęgniarskich i usług fizjoterapeuty/rehabilitanta w m-cu zamieszkania dla uczestników projektu „Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd4ab340-2c82-46c6-9717-1c5b8d6ca869

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595231

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00428429/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w formie usług pielęgniarskich i usług fizjoterapeuty/rehabilitanta dla uczestników projektu "Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dofinansowany ze środków Unii Europejskiej projekt pn. Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów. pod nazwą Dofinansowany ze środków Unii Europejskiej projekt pn. Tworzenie lokalnych systemów wsparcia dla seniorów

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500349

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Specjalistyczne usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania – opieka długoterminowa pielęgniarska; zakładana łączna liczba
godzin: 1100 h (godzina zegarowa 60 minut).

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

4.5.5.) Wartość części: 187000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Specjalistyczne usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania – usługi fizjoterapeuty/rehabilitanta; zakładana łączna liczba
godzin: 680 h (godzina zegarowa 60 minut).

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

4.5.5.) Wartość części: 115600,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 163900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Medyczne "Zdrowie Plus" A.Rezner sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260214923

7.3.3) Ulica: Karczówkowska 45

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-713

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-11-12 do 2027-01-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 114240,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 114240,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "SmartAdvice" Michał Kucharczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 022339201

7.3.3) Ulica: Olimpijska 1/3

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.5) Kod pocztowy: 58-301

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114240,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-11-12 do 2027-01-31
2024-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi