Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Kleszczele
GMINA KLESZCZELE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00595232
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00595232/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-14 14:12
- Lokalizacja
- Kleszczele, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2af5fa99-89af-4c88-a4ec-6cae1e349d4a
- Identyfikator
- 6030024876
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00595232 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Kleszczele
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KLESZCZELE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659071
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 4
1.5.2.) Miejscowość: Kleszczele
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-250
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 856818004
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kleszczele@wrotapodlasia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kleszczele.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2af5fa99-89af-4c88-a4ec-6cae1e349d4a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Kleszczele2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2af5fa99-89af-4c88-a4ec-6cae1e349d4a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595232
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041910/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Kleszczele
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00494146
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 496365,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest inwestycji pn. “Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Kleszczele”, poprzez wymianę oświetlenia ulicznego na energooszczędne oświetlenie typu LED – 457 opraw.
2. Inwestycja realizowana jest z dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych – edycja dziewiąta - Rozświetlamy Polskę, Promesa wstępna Nr Edycja9RP/2023/1135/PolskiLad.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 11 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”.
4. Rozwiązania równoważne:
1) Zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów i urządzeń równoważnych tj. o parametrach technicznych i jakościowych nie gorszych niż określone w SWZ. W odniesieniu do materiałów i urządzeń, których pochodzenie zostało określone przez Zamawiającego w SWZ nazwą producenta przyjmuje się że zapis ten oznacza, że przy każdej nazwie producenta występuje zwrot „lub równoważny”;
2) Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przy pomocy określonych norm, aprobat czy specyfikacji technicznych i systemów odniesienia itp., o których mowa w art. 101 ust. 1, 2, 3 ustawy PZP, zgodnie z art. 101 ust. 4, 5 ustawy PZP, w związku z art. 99 ust. 5 ustawy PZP dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym, oznacza to jednoczesne użycie zwrotu „lub równoważne” przy każdej normie, aprobacie czy specyfikacji technicznych i systemie odniesienia. Wykonawca może, przy pomocy innych dokumentów wskazać, że oferowane przez niego produkty spełniają wymogów wynikające ze wskazanych norm lub odpowiednich specyfikacji technicznych;
3) zgodnie z art. 101 ust. 4 i 5 ustawy opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1, 2, 3 ustawy PZP, Zamawiający wskazuje, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. W przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3, Zamawiający nie odrzuci oferty tylko dlatego, że oferowane roboty budowlane, dostawy i usługi nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy PZP, że proponowane rozwiązania w równoważnych stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Zamieszczenie w opisie norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych o systemów referencji technicznych jest równoważne z przypisaniem hasła "lub równoważne” do każdej z norm itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
71355200-3 - Wykonywanie badań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 406194,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 724470,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 406194,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELDOR Łukasz Baranowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 200057212
7.3.3) Ulica: Poznańska
7.3.4) Miejscowość: Łomża
7.3.5) Kod pocztowy: 18-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 406197,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-10-178.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |