Kompleksowa usługa zapewnienia ciągłości pracy urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek i kserokopiarek oraz jakości wydruków/kopii, na rzecz Sądu Okręgowego w Częstochowie

Sąd Okręgowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00595364
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00595364/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-14 14:31
Lokalizacja
Częstochowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c98d7ad7-ce73-496f-9fba-2aed19db9920
Identyfikator
5732348314
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Konserwacja komputerowych urządzeń peryferyjnychToner do drukarek laserowych/faksówUsługi w zakresie konserwacji fotokopiarekToner do fotokopiarek

Wykonawcy

2 przyznane

AVI SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWałbrzych, PL · lot 0
156 603,6 PLN
AVI SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWałbrzych, PL · lot 1
19 680 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00595364 z dnia 2024-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa usługa zapewnienia ciągłości pracy urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek i kserokopiarek oraz jakości wydruków/kopii, na rzecz Sądu Okręgowego w Częstochowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000571576

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dąbrowskiego

1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 343684430

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@czestochowa.so.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czestochowa.so.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c98d7ad7-ce73-496f-9fba-2aed19db9920

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wymiar Sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa usługa zapewnienia ciągłości pracy urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek i kserokopiarek oraz jakości wydruków/kopii, na rzecz Sądu Okręgowego w Częstochowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c98d7ad7-ce73-496f-9fba-2aed19db9920

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595364

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00244935/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Kompleksowa usługa zapewnienia ciągłości pracy urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek i kserokopiarek oraz jakości wydruków/kopii, wykonywanych przez te urządzenia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515432

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.261.04.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE A – usługi w zakresie kompleksowej usługi zapewnienia ciągłości pracy urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek oraz jakości wydruków, wykonywanych przez te urządzenia, na potrzeby Sądu Okręgowego
w Częstochowie i Sądu Rejonowego w Lublińcu; szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, objętego zadaniem A, określa załącznik nr 1.A do SWZ oraz projekt umowy, stanowiący załącznik nr 2.A do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 50323100-6 - Konserwacja komputerowych urządzeń peryferyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów

4.5.5.) Wartość części: 232386,01 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE B – usługi w zakresie kompleksowej usługi zapewnienia ciągłości pracy urządzeń wielofunkcyjnych i kserokopiarek oraz jakości kopii, wykonywanych przez te urządzenia, na potrzeby Sądu Okręgowego
w Częstochowie i Sądu Rejonowego w Lublińcu; szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, objętego zadaniem B, określa załącznik nr 1.B do SWZ oraz projekt umowy, stanowiący załącznik nr 2.B do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50313200-4 - Usługi w zakresie konserwacji fotokopiarek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30125120-8 - Toner do fotokopiarek

4.5.5.) Wartość części: 14734,91 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196480,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196480,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196480,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AVI SYSTEM sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525474898

7.3.3) Ulica: Moniuszki 68e

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.5) Kod pocztowy: 58-300

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

nadzór techniczny - dysponowanie 1 osobą z przeszkoleniem Kyocera - podwykonawca KC Consulting Jerzy Wawryszczuk

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156603,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24999,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24999,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24999,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AVI SYSTEM sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525474898

7.3.3) Ulica: Moniuszki 68E

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.5) Kod pocztowy: 58-300

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

nadzór techniczny - dysponowanie 1 osobą z przeszkoleniem Kyocera - podwykonawca KC Consulting Jerzy Wawryszczuk

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19680,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Część 1: Wartość umowy, wskazana powyżej, to wartość zamówienia w zakresie podstawowym. Wartość przewidzianej opcji, wg złożonej oferty, dla zakresu objętego opcją, wynosi 39.876,60 zł
Część 2: Wartość umowy, wskazana powyżej, to wartość zamówienia w zakresie podstawowym. Wartość przewidzianej opcji, wg złożonej oferty, dla zakresu objętego opcją, wynosi 5.319,75 zł
2024-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi