Przegląd i konserwacja urządzeń klimatyzacji i wentylacji mechanicznej w budynkach ŚUW wraz z utrzymaniem w sprawności technologicznej systemu klimatyzacji precyzyjnej serwerowni.
Śląski Urząd Wojewódzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00595394
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00595394/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-14 14:35
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-501970c5-d194-4473-908c-c5632bcd8153
- Identyfikator
- 9541727830
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
Wykonawcy
4 przyznane
TERMO KLIMA MK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAKatowice, PL · lot 0
380 400 PLNTERMO KLIMA MK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAKatowice, PL · lot 1
24 000 PLNTERMO KLIMA MK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAKatowice, PL · lot 2
25 200 PLNAIRKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLędziny, PL · lot 3
55 257,6 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00595394 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przegląd i konserwacja urządzeń klimatyzacji i wentylacji mechanicznej w budynkach ŚUW wraz z utrzymaniem w sprawności technologicznej systemu klimatyzacji precyzyjnej serwerowni.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Śląski Urząd Wojewódzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514259
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 25
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-032
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 20 77 777
1.5.8.) Numer faksu: 32 20 77 395
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniauw@katowice.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.katowice.uw.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-501970c5-d194-4473-908c-c5632bcd81531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przegląd i konserwacja urządzeń klimatyzacji i wentylacji mechanicznej w budynkach ŚUW wraz z utrzymaniem w sprawności technologicznej systemu klimatyzacji precyzyjnej serwerowni.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-501970c5-d194-4473-908c-c5632bcd8153
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595394
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00233188/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453047
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BAI.272.36.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 386598,29 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
wykonanie 5 przeglądów (1 przegląd - w listopadzie 2024r., 2 przeglądy – w maju i listopadzie 2025r., 2 przeglądy – w maju i listopadzie 2026r.) wraz z konserwacją urządzeń klimatyzacji i wentylacji mechanicznej oraz ewentualnymi naprawami w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego znajdujących się w poniższych lokalizacjach:1) Katowice, ul. Jagiellońska 25
2) Katowice, ul. Powstańców 41a
3) Katowice, ul. Wita Stwosza 31 (budynek Prokuratury Okręgowej)
4) Tychy, ul. Przemysłowa 61
5) Gliwice, ul. Konarskiego 26 – dyspozytornia medyczna
6) Sosnowiec, ul. 3 Maja 33 – terenowy punkt paszportowy
7) Pszczyna, ul. 3 Maja 10 – terenowy punkt paszportowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
4.5.5.) Wartość części: 309520,49 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
wykonanie 5 przeglądów (1 przegląd - w listopadzie 2024r., 2 przeglądy – w maju i listopadzie 2025r., 2 przeglądy – w maju i listopadzie 2026r.) wraz z konserwacją urządzeń klimatyzacji i wentylacji mechanicznej i ewentualnymi naprawami w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego znajdujących się w poniższych lokalizacjach:1) Częstochowa, ul. Jana III Sobieskiego 7
2) Częstochowa, ul. Sikorskiego 82/94 – dyspozytornia medyczna
4.5.3.) Główny kod CPV: 50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
4.5.5.) Wartość części: 11070,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
wykonanie 5 przeglądów (1 przegląd - w listopadzie 2024r., 2 przeglądy – w maju i listopadzie 2025r., 2 przeglądy – w maju i listopadzie 2026r.) wraz z konserwacją urządzeń klimatyzacji i wentylacji mechanicznej i ewentualnymi naprawami w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego znajdujących się w poniższych lokalizacjach:1) Bielsko-Biała, ul. Piastowska 40
2) Bielsko-Biała, ul. Emilii Plater 14 – dyspozytornia medyczna
4.5.3.) Główny kod CPV: 50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
4.5.5.) Wartość części: 21082,92 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
utrzymanie w sprawności technologicznej systemu klimatyzacji precyzyjnej ( tzn. przeglądy, konserwacja i naprawa) eksploatowanego w serwerowni budynku Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 25. Wykonanie zadania w : 2025 – 2026r. Częstotliwość przeglądów – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia4.5.3.) Główny kod CPV: 50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
4.5.5.) Wartość części: 44924,88 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 317000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 317000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 317000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERMO KLIMA MK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 242852164
7.3.3) Ulica: ul. Tartaczna 12
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-749
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380400 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 27 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERMO KLIMA MK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 242852164
7.3.3) Ulica: ul. Tartaczna 12
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-749
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 27 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERMO KLIMA MK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 242852164
7.3.3) Ulica: ul. Tartaczna 12
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-749
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25200 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 27 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46048 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46048 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46048 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AIRKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387925867
7.3.3) Ulica: ul. Oficerska 4
7.3.4) Miejscowość: Lędziny
7.3.5) Kod pocztowy: 43-143
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55257,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zadanie częściowe nr 1- Całkowite maksymalne ryczałtowe wynagrodzenie Wykonawcy za realizację przedmiotu umowy, wynosi 380 400,00 zł brutto z VAT 23% (słownie: trzysta osiemdziesiąt tysięcy czterysta złotych i 00/100 brutto z VAT 23%), w tym: zamówienie podstawowe tj. kwota 317 000,00 zł brutto + 20% wartości zamówienia podstawowego na realizacje zamówienia przewidzianego w ramach prawa opcji, tj. kwota 63 400,00 zł brutto. Cena jednego przeglądu wynosi: 63 400,00 zł brutto, w tym podatek VAT 23%Zadanie częściowe nr 2 - Całkowite maksymalne ryczałtowe wynagrodzenie Wykonawcy za realizację przedmiotu umowy, wynosi 24 000,00 zł brutto z VAT 23% (słownie: dwadzieścia cztery tysiące złotych i 00/100 brutto z VAT 23%), w tym: zamówienie podstawowe tj. kwota 20 000,00 zł brutto + 20% wartości zamówienia podstawowego na realizacje zamówienia przewidzianego w ramach prawa opcji, tj. kwota 4 000,00 zł brutto. Cena jednego przeglądu wynosi: 4 000,00 zł brutto, w tym podatek VAT 23%.
Zadanie częściowe nr 3 - Całkowite maksymalne ryczałtowe wynagrodzenie Wykonawcy za realizację przedmiotu umowy, wynosi 25 200,00 zł brutto z VAT 23% (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy dwieście złotych i 00/100 brutto z VAT 23%), w tym: zamówienie podstawowe tj. kwota 21 000,00 zł brutto + 20% wartości zamówienia podstawowego na realizacje zamówienia przewidzianego w ramach prawa opcji, tj. kwota 4 200,00 zł brutto. Cena jednego przeglądu wynosi: 4 200,00 zł brutto, w tym podatek VAT 23%.
Zadanie częśćiowe nr 4 - Całkowite maksymalne ryczałtowe wynagrodzenie Wykonawcy za zrealizowany przedmiot umowy, wynosi 55 257,60 zł brutto (słownie: pięćdziesiąt pięć tysięcy dwieście pięćdziesiąt siedem złotych i 60/100 brutto z VAT 23%), w tym: zamówienie podstawowe tj. kwota 46 048,00 zł brutto + 20% wartości zamówienia podstawowego na realizacje zamówienia przewidzianego w ramach prawa opcji, tj. kwota 9 209,60 zł brutto). Cena jednego przeglądu wynosi: 5 756,00 zł brutto, w tym podatek VAT 23%.
| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |