Zagospodarowanie terenu działki nr działki 286/42 oraz 286/121 obręb Bielany Wrocławskie, zgodnie z Programem Funkcjonalno Użytkowym w formule zaprojektuj i wybuduj.
Gmina Kobierzyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00595499
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00595499/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-14 14:50
- Lokalizacja
- Kobierzyce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0f3c51ae-271f-4a5d-8dae-4e7a9afdba63
- Identyfikator
- 8961308068
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00595499 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu działki nr działki 286/42 oraz 286/121 obręb Bielany Wrocławskie, zgodnie z Programem Funkcjonalno Użytkowym w formule zaprojektuj i wybuduj.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kobierzyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935075
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Pałacowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Kobierzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-040
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sjanaszkiewicz@ugk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ugk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.ugk.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu działki nr działki 286/42 oraz 286/121 obręb Bielany Wrocławskie, zgodnie z Programem Funkcjonalno Użytkowym w formule zaprojektuj i wybuduj.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f3c51ae-271f-4a5d-8dae-4e7a9afdba63
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595499
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050503/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Zagospodarowanie terenu działki nr działki 286/42 oraz 286/121 obręb Bielany Wrocławskie - zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00497745
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RŚZiZP.271.57.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie polega na zagospodarowaniu terenu działki nr działki 286/42 oraz 286/121 obręb Bielany Wrocławskie, na podstawie PFU w trybie „zaprojektuj i wybuduj.
2. Program funkcjonalno-użytkowy dla terenu przeznaczonego pod zieleń parkową w miejscowości Bielany Wrocławskie, działki 286/42 oraz 286/121 obręb Bielany Wrocławskie, opisuje wymagania i oczekiwania Zamawiającego stawiane przedmiotowej inwestycji – Załącznik nr 7 do SWZ.
3. Zadaniem Wykonawcy (przedmiotem zamówienia) będzie zaprojektowanie (wraz z pozyskaniem wszelkich niezbędnych materiałów / podkładów mapowych / badań / opracowań / wniosków / odstępstw / warunków technicznych / uzgodnień / decyzji / pozwoleń / zgłoszeń itp.) oraz wybudowanie i oddanie do użytkowania w stanie wolnym od wad i usterek przedmiotu zamówienia.
4. Wykonawca zrealizuje zamówienia na podstawie Dokumentacji Projektowej opracowywanej przez siebie (którą zrealizuje we własnym zakresie), zweryfikowanej i zatwierdzonej przez Zamawiającego w zakresie zgodności z PFU, oczekiwaniami Zamawiającego, zawartą umową (pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym) oraz obowiązującymi przepisami prawa. Dokumentacja Projektowa zostanie przygotowana na podstawie niniejszego PFU oraz dokumentów / załączników do których PFU się odwołuje jak również na podstawie obowiązujących przepisów, norm prawnych oraz wytycznych Zamawiającego. Wykonana przez Wykonawcę Dokumentacja Projektowa a następnie zrealizowane prace budowlane (Roboty) odpowiadać będą wymaganiom ujętym w niniejszym PFU, dokumentach, do których PFU się odwołuje oraz umowie zawartej pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą.
pozostałe szczegóły patrz SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 847496,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2852928,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 847496,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Kształtowania Zieleni SZUMAN Piotr Szuman
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842164568
7.3.3) Ulica: Ceglana 14
7.3.4) Miejscowość: Jaworzyna Śląska
7.3.5) Kod pocztowy: 58-140
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 847496,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 38 miesiące
| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |