Wynajem dekoracyjnych elementów do wykonania oświetlenia świątecznego Karpacza na sezon 2024/2025
GMINA KARPACZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00595594
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00595594/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-14 15:11
- Lokalizacja
- Karpacz, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-79933ef5-170d-4c39-af5e-64386694ee19
- Identyfikator
- 6110107759
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00595594 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wynajem dekoracyjnych elementów do wykonania oświetlenia świątecznego Karpacza na sezon 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KARPACZ
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Karpacz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821552
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 54
1.5.2.) Miejscowość: Karpacz
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-540
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: +487576150
1.5.8.) Numer faksu: +48757619224
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_karpacz@karpacz.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.karpacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10089401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wynajem dekoracyjnych elementów do wykonania oświetlenia świątecznego Karpacza na sezon 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79933ef5-170d-4c39-af5e-64386694ee19
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595594
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052493/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wynajem dekoracyjnych elementów do wykonania oświetlenia świątecznego Karpacza na sezon 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574420
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGN.7021.90.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 260000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) wynajem 127 szt. dekoracji świątecznych, świetlnych, w tym:
- 114 szt. montowanych na lampach oświetlenia ulicznego,
- 13 wolnostojących (choinka, karuzela, bombka, wilk, niedźwiedź, napis „Karpacz”, brama, gwiazdki w różnych wymiarach – 3 szt. , zestaw bindaży leśnych – 3 szt.),
b) szczegółowy opis wszystkich elementów zawarto w załączniku do SWZ,
c) dostawę do miejsca wskazanego przez Zamawiającego na koszt Wykonawcy,
d) odbiór, po demontażu dekoracji od Zamawiającego na koszt Wykonawcy,
e) polisę ubezpieczeniową wszystkich wynajmowanych ozdób od wszystkich zaistniałych szkód niezależnie od ich przyczyny.
2) Wykonawca zapewni odpowiedni dla III strefy wiatrowej balast dla obiektów świetlnych ustawionych na gruncie.
3) W przypadku samoczynnego uszkodzenia się oświetlenia lub jego uszkodzenia w wyniku kolizji ozdoba będzie odsyłana do Wykonawca na koszt Wykonawcy.
4) Wspólny Słownik Zamówień CPV:
1) 31527200-8 - oświetlenie zewnętrzne
5) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
6) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
7) Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 255827,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255827,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 255827,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Multidekor S.A
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 140864798
7.3.3) Ulica: Noakowskiego 4
7.3.4) Miejscowość: Piastów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-820
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 255827,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-11-14 do 2025-02-11| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |