Odmulenie stawu w sołectwie Bronów i zagospodarowanie terenu wokół niego

GMINA ŻARNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00595638
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00595638/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-14 15:20
Lokalizacja
Żarnów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7b577b31-8905-47ec-8df0-262694cd2150
Identyfikator
7681717807
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejBudowa zbiornikówBudowa obiektów inżynierii wodnejRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00595638 z dnia 2024-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odmulenie stawu w sołectwie Bronów i zagospodarowanie terenu wokół niego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻARNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647842

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Opoczyńska 5

1.5.2.) Miejscowość: Żarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-330

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zarnow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zarnow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7b577b31-8905-47ec-8df0-262694cd2150

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odmulenie stawu w sołectwie Bronów i zagospodarowanie terenu wokół niego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b577b31-8905-47ec-8df0-262694cd2150

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595638

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039150/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Odmulenie stawu w sołectwie Bronów i zagospodarowanie terenu wokół niego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00554207

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGWK.Z.271.25.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących zadania pn.: „Odmulenie stawu w sołectwie Bronów i zagospodarowanie terenu wokół niego”.
1.2. Zadanie obejmuje wykonanie renowacji zbiornika wodnego zlokalizowanego
w miejscowości Bronów (dz. 38 obręb Bronów). Renowacja polegać będzie m. in. na:
• Opróżnienie zbiornika wodnego z wody poprzez pompowanie
• Remont – profilowanie umocnień skarp i korony stawu;
• Remont umocnienie skarp stawu przy użyciu płyt betonowych;
• Urządzeniu zieleni poprzez profilowanie terenu i obsiew mieszankami traw;
• Montażu urządzeń zabezpieczających oraz małej architektury.
1.3. Szczegółowy zakres robót opisany jest w Przedmiarze robót stanowiącym załącznik Nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45247270-3 - Budowa zbiorników

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90343,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224475,00 PLN

2024-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane