Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją placu zabaw przy ul. Gibalskiego.
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00595722
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00595722/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-14 15:52
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1c9c3d5-cc3f-460c-8db9-6736b1f306c0
- Identyfikator
- 5213748392
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00595722 z dnia 2024-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją placu zabaw przy ul. Gibalskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Zieleni m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365421948
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Hożej 13A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-528
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zzw.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zzw.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1c9c3d5-cc3f-460c-8db9-6736b1f306c01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją placu zabaw przy ul. Gibalskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1c9c3d5-cc3f-460c-8db9-6736b1f306c0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00595722
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044595/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją placu zabaw przy ul. Gibalskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535500
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 104/TP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 943970,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z zagospodarowaniem terenu zieleni, związanych z realizacją placu zabaw przy ul. Gibalskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja ogrodu jordanowskiego przy ul. Gibalskiego”.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (załącznik nr 1 do umowy), wraz z załącznikami (dokumentacja projektowa).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) w zw. z art. 266 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320), zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją placu zabaw przy ul. Gibalskiego”, do dnia otwarcia ofert, tj. 23.10.2024 r., do godz. 11:30 wpłynęło 9 ofert. W wyniku badania i oceny ofert Zamawiający odrzucił następujące oferty:
1. Ofertę nr 4 – Wykonawcy: Ziel-Bud Wojciech Rukat, ul. Mehoffera 122, 03-158 Warszawa;
Uzasadnienie prawne:
Zamawiający odrzuca ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8) w zw. z art. 224 ust. 6 ustawy Pzp.,
Uzasadnienie faktyczne:
(Ze względu na ograniczoną liczbę znaków możliwych do wpisania w niniejszej Sekcji pełne uzasadnienie odrzucenia oferty znajduje się w dokumentach postępowania).
2. Ofertę nr 9 – Wykonawcy: Konsorcjum firm: Q-REKBUD Sp. z o.o. – lider konsorcjum, Ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa oraz Grupa Kurek Sp. z o.o. – partner konsorcjum, Ul. R.E.Cichego 1, 08-480 Maciejowice;
Uzasadnienie prawne:
Zamawiający odrzuca ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14) w zw. z art. 266 ustawy Pzp.,
Uzasadnienie faktyczne:
(Ze względu na ograniczoną liczbę znaków możliwych do wpisania w niniejszej Sekcji pełne uzasadnienie odrzucenia oferty znajduje się w dokumentach postępowania).
Zamawiający w wyniku badania i oceny ofert, pozostałym ofertom przyznał następującą punktację:
Lp. Wykonawca Wartość brutto zamówienia Liczba punktów w kryterium „Cena” – 100 pkt Suma punktów
1 „AG-COMPLEX” Sp. z o. o.
ul. Płytowa 14
03-046 Warszawa 1 566 809,79 zł. 97,45 pkt 97,45 pkt
2 BAOBAB Brandys Sp. z o.o.
Ul. Swarzewska 50/2
01-821 Warszawa 1.599.196,80 zł 95,48 pkt. 95,48 pkt.
3 SORTED SP. Z O. O.
Chyliczki, ul. Wschodnia 27B
05-500 Piaseczno 2 736 945,00 zł. 55,79 pkt 55,79 pkt
4 Ziel-Bud Wojciech Rukat
ul. Mehoffera 122
03-158 Warszawa 1 207 533,73 zł. Oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8)
5 Daniel Flisek / PRO-FORM Sp. z o. o.
ul. Puławska 111A lok. 29
02-707 Warszawa 2 114 634,98 zł. 72,21 pkt 72,21 pkt
6 GRUPA MAGIC GARDEN Sp. z o.o.
ul. Dworcowa 52-54
88-100 Inowrocław 1 526 924,10 zł. 100,00 pkt 100,00 pkt
7 Marcin GAJDA Architektura Krajobrazu
Brzezie, ul. Narodowa 116
32-080 Zabierzów 1 544 273,80 zł. 98,88 pkt 98,88 pkt
8 Greentica Sp. z o.o.
ul. Nowodworska 35/48
03-133 Warszawa 1 821 540,90 zł. 83,83 pkt 83,83 pkt
9 Konsorcjum firm:
Q-REKBUD Sp. z o.o. – lider konsorcjum,
Ul. Grzybowska 87,
00-844 Warszawa
Grupa Kurek Sp. z o.o. – partner konsorcjum,
Ul. R.E.Cichego 1,
08-480 Maciejowice 1 540 710,00 zł. Oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14)
Uzasadnienie faktyczne przyznanej oceny:
Ofertom w kryterium oceny ofert „cena” została przyznana punktacja zgodnie z algorytmem ustalonym w SWZ.
Przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił informację o kwocie, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 1 139 007,71 zł. Mając na względzie, że cena oferty najwyżej ocenionej przez Zamawiającego, znacznie przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zaś Zamawiający nie może zwiększyć ww. kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej, stwierdzić należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, o której mowa w art. 255 pkt. 3 w zw. z art. 266 ustawy Pzp.
| 2024-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |