Przetarg nieograniczony na „Dostawę dwóch średnich samochodów ratowniczo – gaśniczych z funkcją ograniczania skażeń z podziałem na części”
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 124678-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-02-25
- Wartość
- 3 439 080 PLN
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120105142
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wozy strażackiePojazdy specjalnePojazdy służb ratowniczychPojazdy ratowniczeUrządzenia sygnalizacyjneRadiotelefonyRejestratory obrazu wideoMedyczna aparatura oddechowaTablety graficzneGlobalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneMasztyWęże gaśniczeSprzęt gaśniczyUrządzenia do wykrywania gazówAparatura do obserwacji powierzchniowej wiatru
Wykonawcy
2 przyznane
MOTO-TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot LOT-0001
1 719 540 PLNMOTO-TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot LOT-0002
1 719 540 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.