Modernizacja pokrycia dachowego na budynkach ZS w Poniatowej

Powiat Opolski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00596024
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00596024/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-15 08:18
Lokalizacja
Opole Lubelskie, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9cacfbdc-da24-45cd-9672-782fae9a120d
Identyfikator
7171705099
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweTynkowanieRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty malarskieRoboty elewacyjneRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaOchrona odgromowaMontaż konstrukcji metalowych

Wykonawcy

1 przyznane

DOROTA KOPEĆKozienice, PL · lot 0
260 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00596024 z dnia 2024-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pokrycia dachowego na budynkach ZS w Poniatowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Opolski

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019431

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubelska 4

1.5.2.) Miejscowość: Opole Lubelskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 827 22 60

1.5.8.) Numer faksu: 82 827 22 36

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@opole.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://opole-lublin.ezamawiajacy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://opole-lublin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pokrycia dachowego na budynkach ZS w Poniatowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9cacfbdc-da24-45cd-9672-782fae9a120d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596024

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046833/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja budynków szkolnych Zespołu Szkół w Poniatowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00538614

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGM.272.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje w szczególności roboty budowlane polegające na modernizacji istniejącego pokrycia dachowego z papy na budynkach Zespołu Szkół w Poniatowej przy ul. Fabrycznej 16C obejmujących budynek szkoły, budynek zaplecza Sali gimnastycznej z łącznikiem oraz budynek warsztatów z łącznikiem. Inwestycja zlokalizowana jest na działce nr 429/21 oraz 429/27 obr. 0001 - Poniatowa; jedn. ewid. 061206_4 – Poniatowa Miasto, gmina Poniatowa, powiat Opolski, województwo Lubelskie. Zakres objęty zamówieniem obejmuje:
a) budynek szkoły
- wykonanie uszczelnienia pokrycia dachowego poprzez wygrzanie dodatkowej warstwy papy
- wymiana obróbek blacharskich oraz obróbek z papy
- wymiana rynien i rur spustowych
- demontaż starego i montaż nowego wyłazu dachowego
- ocieplenie kominów wełną mineralną
- wykonanie tynków cienkowarstwowych na kominach wraz z malowaniem
- renowacja czapek kominowych
- sprawdzenie drożności oraz ewentualne odgruzowanie przewodów kominowych
- wykonanie przeglądu kominiarskiego wraz z wystawieniem protokołu
- zabezpieczenie wylotów kanałów wentylacyjnych w kominach
- wymiana instalacji odgromowej
- badanie instalacji odgromowej z wystawieniem protokołu
- remont zadaszenia nad wejściem do szkoły
b) budynek zaplecza sali gimnastycznej wraz z łącznikiem
- wykonanie uszczelnienia pokrycia dachowego poprzez wygrzanie dodatkowej warstwy papy
- wymiana obróbek blacharskich
- wymiana rynien i rur spustowych
- wymiana instalacji odgromowej
- remont attyki
- wymiana wywiewek kanalizacyjnych
- wykonanie i wyprofilowanie betonowych klinów przy wentylatorach wraz z obróbkami z papy
- wymiana instalacji odgromowej
- badanie instalacji odgromowej z wystawieniem protokołu
c) budynek warsztatów wraz z łącznikiem
- wykonanie i wyprofilowanie betonowych klinów przy wentylatorach budynku warsztatów wraz z obróbkami z papy
- drobne naprawy pokrycia polegające na wstawieniu łat
- uszczelnienie pokrycia łącznika w obrębie obróbek blacharskich

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1. dokumentacja projektowa – materiały do zgłoszenia,
2. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3. przedmiar robót.

Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej oraz STWIORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej oraz STWIORB.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 260000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 260000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.B.U.H. „REMKO” Dorota Agnieszka Kopeć

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6631171754

7.3.4) Miejscowość: Kozienice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 260000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2024-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane