Zakup samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, 9 miejscowego, specjalnie przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich na potrzeby ŚDS w Krępie

GMINA LGOTA WIELKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00596093
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00596093/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-15 08:35
Lokalizacja
Lgota Wielka, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ec30e33d-8126-4d8e-8033-55fd2ab35248
Identyfikator
7722261311
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Inne samochody pasażerskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00596093 z dnia 2024-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, 9 miejscowego, specjalnie przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich na potrzeby ŚDS w Krępie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LGOTA WIELKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648132

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Radomszczańska 60

1.5.2.) Miejscowość: Lgota Wielka

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-565

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lgotawielka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lgotawielka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lgotawielka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, 9 miejscowego, specjalnie przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich na potrzeby ŚDS w Krępie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec30e33d-8126-4d8e-8033-55fd2ab35248

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596093

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00014426/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup samochodu osobowego przystosowanego do przewozu os. niepełnosprawnych na potrzeby ŚDS w Krępie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00581253

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AIZ.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 170000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowego samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, 9 miejscowego, specjalnie przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy w Krępie.
Wymagania techniczne dotyczące Przedmiotu zamówienia:
1) Samochód fabrycznie nowy – rok produkcji 2024 lub 2025
2) Pojemność skokowa min. 1900 cm3
3) Norma emisji spalin EURO6
4) Rodzaj paliwa – olej napędowy
5) Skrzynia biegów – manualna
6) Kolor nadwozia – odcienie szarości
7) Koła – min. 16’’ (wymagane opony na sezon zimowy oraz dodatkowy komplet na sezon letni, niedopuszczalne opony wielosezonowe), pełnowymiarowe koło zapasowe
8) Światła do jazdy dziennej – LED, światła przeciwmgielne, czujnik światła i deszczu
9) Lusterka boczne ogrzewane, sterowane i składane elektrycznie
10) Centralny zamek
11) Czujniki parkowani przód/tył/bok; kamera cofania
12) Klimatyzacja manualna dla całego pojazdu
13) Fotel kierowcy z regulacją wysokości, podparcia lędźwiowego oraz podłokietnikiem
14) Kierownica wielofunkcyjna pokryta skórą ekologiczną
15) Szyby przednie sterowane elektrycznie
16) Drugi rząd siedzeń – dwa odrębne fotele z podłokietnikami lub kanapa (min. dwa miejsca siedzące z podłokietnikami)
17) Komplet dywaników gumowych (pierwszy i drugi rząd foteli)
18) Tapicerka wnętrza – materiałowa
19) Przyciemniane szyby tylne i tylne boczne
20) Wbudowana nawigacja (nie dopuszcza się systemu nawigacji uzależnionego od podłączenia zewnętrznego źródła danych np. telefon)
21) System kontroli pasa ruchu, aktywny system wspomagania nagłego hamowania, system wykrywania zmęczenia kierowcy, system ABS, sygnalizacji niezapiętych pasów
22) Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera, poduszki boczne przednie oraz przednie kurtynowe
23) Gwarancja min. 3 lata bez limitu kilometrów (gwarancja mechaniczna i lakiernicza), gwarancja na perforację nadwozia min. 12 lat bez limitu kilometrów
24) Zabudowa umożliwiająca transport osób na wózkach inwalidzkich - atestowane mocowanie wózka inwalidzkiego (listwy cargo, pasy mocujące wózek, biodrowy pas bezpieczeństwa dla osoby na wózku, wózek transportowany będzie w trzecim rzędzie foteli), podłoga przystosowane do transportu wózka (pół podłogi ze sklejki wodoodpornej pokrytej wykładziną PCV, dodatkowe wzmocnienia), oznakowanie pojazdu zgodnie z przepisami o ruchu drogowym (oklejenie samochodu emblematami informującymi o przewozie osób niepełnosprawnych), rozkładana rampa najazdowa dla wózka inwalidzkiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34115000-6 - Inne samochody pasażerskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie nie złożono żadnej oferty.
2024-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy