„Zakup i dostawa samochodu dostawczego o DMC do 3,5 t ze skrzynią ładunkową wywrotką”

Powiatowy Zarząd Dróg w Busku -Zdroju

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00596221
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00596221/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-15 09:05
Lokalizacja
Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-870e8260-3a4c-43e2-8a73-5b531bb6d28a
Identyfikator
299943882
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportuPojazdy silnikoweCiężarówki z platformami płaskimi i wywrotki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00596221 z dnia 2024-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa samochodu dostawczego o DMC do 3,5 t ze skrzynią ładunkową wywrotką”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Busku -Zdroju

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943882

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wełecz 146

1.5.2.) Miejscowość: Busko-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-100

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.gadek@pzd.busko.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.busko.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-870e8260-3a4c-43e2-8a73-5b531bb6d28a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup i dostawa samochodu dostawczego o DMC do 3,5 t ze skrzynią ładunkową wywrotką”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-870e8260-3a4c-43e2-8a73-5b531bb6d28a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596221

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027925/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup i dostawa samochodu dostawczego o DMC do 3,5 t ze skrzynią ładunkową wywrotką

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00579611

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 261.15.PP.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 238821,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa samochodu dostawczego o DMC do 3,5 t ze skrzynią ładunkową wywrotką
Oferowany przez wykonawcę samochód wywrotka powinien być w pełni sprawny i spełniać wymagania techniczne, jakościowe i użytkowe określone w szczegółowym opisie zamówienia. Samochód wywrotka powinien posiadać wszystkie dokumenty niezbędne do dopełnienia formalności związanych z dopuszczeniem do ruchu po drogach publicznych i instrukcję obsługi w języku polskim. Samochód wywrotka przeznaczony jest do prac związanych z utrzymaniem dróg powiatowych. Głównie transport i rozładunek materiałów budowlanych na drogach i w magazynach, remont cząstkowych nawierzchni, zimowe utrzymanie dróg.
Samochód wywrotka został szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34000000-7 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34100000-8 - Pojazdy silnikowe

34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.
2024-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy