Budowa drogi leśnej - pożarowej nr 34 w Leśnictwie Zabierzewo i Wiejkówko - ETAP 2 (zakres hm od 0+90,00 do 9+00,00) – VI postępowanie

Nadleśnictwo Rokita

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00596271
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00596271/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-15 09:17
Lokalizacja
Przybiernów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74ef1ddf-1201-4a73-9131-f33abf51ca20
Identyfikator
8560005132
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ MARZEWSKIOgrodniczki, PL · lot 0
660 880,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00596271 z dnia 2024-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi leśnej - pożarowej nr 34 w Leśnictwie Zabierzewo i Wiejkówko - ETAP 2 (zakres hm od 0+90,00 do 9+00,00) – VI postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Rokita

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539261

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rokita 2

1.5.2.) Miejscowość: Przybiernów

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: +48914186587

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rokita@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rokita.szczecin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-74ef1ddf-1201-4a73-9131-f33abf51ca20

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi leśnej - pożarowej nr 34 w Leśnictwie Zabierzewo i Wiejkówko - ETAP 2 (zakres hm od 0+90,00 do 9+00,00) – VI postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74ef1ddf-1201-4a73-9131-f33abf51ca20

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596271

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00290475/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa drogi leśnej pożarowej nr 34 w Leśnictwie Zabierzewo i Wiejkówko – ETAP 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523751

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.6.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 540568,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest drugi etap budowy drogi leśnej pożarowej nr 34 o nawierzchni z mieszkanki niezwiązanej C90/3 (kruszywa łamanego) na terenie gruntów leśnych Państwowego Gospodarstwa Leśnego, Lasów Państwowych Nadleśnictwa Rokita, Leśnictwo Zabierzewo i Leśnictwa Wiejkówko. Droga pokrywa się z istniejącym przebiegiem gruntowej drogi leśnej.
Zamawiający informuje, że dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ obejmuje warunki realizacji całego zdania, tj. budowa drogi nr 34 na odcinku 4,5 KM, zaś przedmiotem niniejszego postępowania jest budowa drogi na odcinku od hm 0+90,00 do 9+00,00 (ETAP II).

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, na który składają się:
Załącznik nr 1.1. Projekt budowy drogi leśnej pożarowej nr 34
Załącznik nr 1.2. Specyfikacje techniczne Wykonania i odbioru robót – budowa drogi leśnej pożarowej nr 34
Załącznik nr 1.3. Przedmiar – etap nr 2 – droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.4. Kosztorys ofertowy – etap nr 2 – droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.5. D-1.1.Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.6. D-1.2. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.7. D-1.3. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.8. D-1.4. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.9. D-1.5. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.10. D-1.6. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.11. D-1.7. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.12. D-1.8. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.13. D-1.9. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.14. D-1.10. Plan sytuacyjny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.15. D-2.1.Przekroj podłużny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.16. D-2.2.Przekroj podłużny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.17. D-2.3.Przekroj podłużny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.18. D-2.4. Przekrój podłużny droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.19. D-3. Przekroje konstrukcyjne droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.20. D-4 Przekroje poprzeczne droga leśna nr 34
Załącznik nr 1.21. Decyzja. Pozwolenie na budowę


Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w tracie realizacji zamówienia:
- polegające na obsłudze ciężkiego sprzętu budowlanego m.in. maszyn
budowlanych takich jak walce statyczne, koparki lub koparko- ładowarki, równiarki samojezdne
Sposób weryfikacji zatrudnienia w/w osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określone zostały w
projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy
osób wykonujących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie tj. kierownika budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 660880,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 797598,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 660880,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Łukasz Marzewski - usługi ogólnobudowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7422199714

7.3.3) Ulica: Kwiatowa

7.3.4) Miejscowość: Ogrodniczki

7.3.5) Kod pocztowy: 16-030

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 660880,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane