Budowa drogi ppoż. nr 5 w leśnictwie Brzeźno - I etap

NADLEŚNICTWO OSUSZNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00596272
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00596272/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-15 09:17
Lokalizacja
Osusznica, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-abbb93a7-b031-48b2-8f62-8853af4afb1b
Identyfikator
8420004569
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty odwadniające

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ JASZULTuchomie, PL · lot 0
633 252,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00596272 z dnia 2024-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi ppoż. nr 5 w leśnictwie Brzeźno - I etap

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO OSUSZNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528294

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3

1.5.2.) Miejscowość: Osusznica

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-130

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osusznica@szczecinek.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-osusznica

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-abbb93a7-b031-48b2-8f62-8853af4afb1b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi ppoż. nr 5 w leśnictwie Brzeźno - I etap

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abbb93a7-b031-48b2-8f62-8853af4afb1b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596272

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068642/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa drogi ppoż. nr 5 w Leśnictwie Brzeźno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520889

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NN2.270.16.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

6.1. Przedmiotem zamówienia jest:
„Budowa drogi ppoż. nr 5 w leśnictwie Brzeźno - I etap”
Zakres objęty przedmiotem zamówienia od km 1+624 do km 2+183,96 wraz całym skrzyżowaniem znajdującym się w obrębie wskazanego wyżej kilometrażu i odcinkiem drogi C-D (km 0+000 – 0+140,75).
Miejscem realizacji zamówienia jest: obszar administracyjny Leśnictwa Brzeźno, działki ew. 269/1, 270/1, 268/3 obr. ewid. Borowy Młyn, gm. Lipnica.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi w szczególności:
- Roboty przygotowawcze i ziemne;
- Zabezpieczenie kabli energetycznych i telekomunikacyjnych:
- Wykonanie podbudowy i nawierzchni: drogi, skrzyżowania, zjazdy i mijanki;
- Wykonanie poboczy i rowów;
- Roboty wykończeniowe.
Nie dokonano podziału zamówienia na części z powodu:
Z uwagi na wielkość zamierzenia inwestycyjnego oraz fakt, że roboty będą realizowane w oparciu o jedno pozwolenie na budowę, podział zamówienia na części nie jest możliwy.
Podział zamówienia na części groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi jak również potrzebą skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, co mogłoby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia w terminie realizacji przedmiotu zamówienia planowanym przez Zamawiającego. Rodzaj i kolejność prac wykonywanych w procesie budowlanym przy budowie drogi stanowiących przedmiot zamówienia wyklucza możliwość podziału zamówienia na części. Dodatkowo przy kilku wykonawcach realizujących ten sam obiekt budowlany, rozmyciu uległaby odpowiedzialność poszczególnych wykonawców za wykonaną przez nich część zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232452-5 - Roboty odwadniające

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 633252,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 970925,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 633252,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Jaszul "JASZUL" Przedsiębiorstwo Usług Budowlano-Drogowych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421260412

7.3.3) Ulica: Chocimierza 8

7.3.4) Miejscowość: Tuchomie

7.3.5) Kod pocztowy: 77-133

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 633252,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

.
2024-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane