Odbiór odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Komendy Miejskie i Powiatowe garnizonu śląskiego.
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00596471
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00596471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-15 09:57
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3edbfdcc-7bcb-4823-89ee-483f1d4be74b
- Identyfikator
- 6340137913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00596471 z dnia 2024-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Komendy Miejskie i Powiatowe garnizonu śląskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Komendy Miejskie i Powiatowe garnizonu śląskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3edbfdcc-7bcb-4823-89ee-483f1d4be74b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00244141/50/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.15 Odbiór odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Komendy Miejskie i Powiatowe Policji garnizonu śląskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający prowadził postępowanie w celu wyboru Wykonawcy do realizacji w/w zamówienia w trybie podstawowym bez negocjacji (art. 275 pkt. 1 ustawy Pzp).
W przedmiotowym postępowaniu dla zadania nie złożono żadnej oferty, w związku z powyższym Zamawiający korzysta z możliwości udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki zgodnie z art. 305 pkt. 2 ustawy Pzp tj. w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-a5fb8521-6ad6-4169-8641-cf24aacd33d2
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380-426/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Odbiór odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Komendy Miejskie i Powiatowe garnizonu śląskiego, dot. Komisariatu Policji w Wiśle.4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
4.5.5.) Wartość części: 8711,11 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Odbiór odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Komendy Miejskie i Powiatowe garnizonu śląskiego” dot. Komisariatu Policji w Istebnej4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
4.5.5.) Wartość części: 5644,44 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Odbiór odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Komendy Miejskie i Powiatowe garnizonu śląskiego” dot. Komisariatu Policji w Milówce4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
4.5.5.) Wartość części: 6733,33 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Odbiór odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Komendy Miejskie i Powiatowe garnizonu śląskiego” dot. Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
4.5.5.) Wartość części: 12118,52 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Odbiór odpadów komunalnych z obiektów administrowanych przez Komendy Miejskie i Powiatowe garnizonu śląskiego” dot. Komisariatu Policji w Krzyżanowicach4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
4.5.5.) Wartość części: 10962,96 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca zaoferował wyższą kwotę w ofercie od kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.
Zamawiający zwrócił się do Wydziału Zaopatrzenia z zapytaniem czy środki na realizację przedmiotu zamówienia zostaną zwiększone czy konieczne będzie unieważnienie postępowania. Wydział Zaopatrzenia nie dołożył środków finansowych na realizację przedmiotu zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca nie spełnia wymagań udziału w postępowaniu i nie ma możliwości wzięcia udziału w negocjacjach
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ w MILÓWCE
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5532511927
7.3.4) Miejscowość: Milówka
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3863,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca nie spełnia wymagań udziału w postępowaniu i nie ma możliwości wzięcia udziału w negocjacjach.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKOLAND MARIOLA STUDNIC
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6391001744
7.3.4) Miejscowość: ZABEŁKÓW
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2024-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |