„Letnie i zimowe utrzymanie gminnych dróg, chodników, przejść, placów i parkingów oraz utrzymanie terenów zielonych na drogach i terenach zlokalizowanych na terenie Gminy Boguszów-Gorce ”
GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00596585
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00596585/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-15 10:14
- Lokalizacja
- Boguszów-Gorce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab80796e-0190-4e6c-941a-25fe95e31afb
- Identyfikator
- 8862572804
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00596585 z dnia 2024-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Letnie i zimowe utrzymanie gminnych dróg, chodników, przejść, placów i parkingów oraz utrzymanie terenów zielonych na drogach i terenach zlokalizowanych na terenie Gminy Boguszów-Gorce ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718188
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PL.ODRODZENIA 1
1.5.2.) Miejscowość: Boguszów-Gorce
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@boguszow-gorce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.boguszow-gorce.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Letnie i zimowe utrzymanie gminnych dróg, chodników, przejść, placów i parkingów oraz utrzymanie terenów zielonych na drogach i terenach zlokalizowanych na terenie Gminy Boguszów-Gorce ”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab80796e-0190-4e6c-941a-25fe95e31afb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596585
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045306/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.4 Zimowe i letnie utrzymanie gminnych dróg, chodników, przejśc, placów i parkingów oraz utrzymanie terenów zielonych na terenie gminy Boguszów-Gorce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536033
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 13 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Gmina Boguszów-Gorce powierza zadanie wskazane powyżej Spółce PGK Sanikom sp. z o.o., która dysponuje odpowiednim zasobem technicznym i wyspecjalizowanym zasobem kadrowym. Zamawiający sprawują nad Spółką kontrolę analogiczną, ponieważ wspólnie z innymi Gminami posiada wpływ na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami Spółki, co wykazano w Analizie potrzeb i wymagań. Cele strategiczne wyznaczone przy jej powołaniu określają politykę przedsiębiorstwa (§4 i 7 Aktu założycielskiego). Cele krótkoterminowe Spółki wskazywane są w planach rocznych, które Spółka przedstawia Gminom do zatwierdzenia. Kontrola samodzielna Gmin sprawowana jest m.in. za sprawą nałożonych na Spółkę obowiązków i sprawozdań zawartych w Umowie wykonawczej oraz Regulaminie rekompensaty (który zabezpiecza przed przekazaniem Spółce niekontrolowanej ilości środków finansowych na realizację zadania). CIĄG DALSZY UZASADNIENIA ZNAJDUJE SIĘ W SEKCJI IX INFORMACJE DODATKOWE.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi letniego i zimowego utrzymania gminnych dróg, chodników, przejść, placów i parkingów oraz utrzymanie terenów zielonych na drogach i terenach zlokalizowanych na terenie Gminy Boguszów – Gorce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakresu obowiązków Wykonawcy oraz zasady współpracy i wzajemnych rozliczeń Wykonawcy z Zamawiającym zawarte są w:
- Projekcie umowy powierzenia zadań z zakresu użyteczności publicznej na terenie Gminy Boguszów – Gorce
- Opisie Przedmiotu Zamówienia do Zadania nr 1 – letniego utrzymania gminnych dróg, chodników, przejść, placów i parkingów oraz utrzymania terenów zielonych na drogach i terenach zlokalizowanych na terenie Gminy Boguszów-Gorce ( załącznik nr 1 do umowy).
- Opisie Przedmiotu Zamówienia do Zadania nr 2 – zimowego utrzymania gminnych dróg, chodników, przejść, placów i parkingów na drogach i terenach zlokalizowanych na terenie Gminy Boguszów-Gorce ( załącznik nr 2 do umowy).
- Regulaminie rekompensaty ( załącznik nr 3 do umowy).
- Planie Rzeczowo – Finansowym na pierwszy okres świadczenia usługi ( załącznik nr 4 do umowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90611000-3 - Usługi sprzątania ulic
90612000-0 - Usługi zamiatania ulic
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
90620000-9 - Usługi odśnieżania
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
90511300-5 - Usługi zbierania śmieci
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sanikom Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 230443311
7.3.3) Ulica: ul. Nadbrzeżna 5a
7.3.4) Miejscowość: Lubawka
7.3.5) Kod pocztowy: 58-420
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11597883,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-11-13 do 2028-10-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
CIĄG DALSZY UZASADNIENIA: Kontrola strukturalna prowadzona w Spółce to przede wszystkim kontrola przez organy statutowe spółki, w skład których wchodzą przedstawiciele Gmin, a kontrola funkcjonalna to kontrola rzeczywistego i bieżącego zakresu wykonywanej działalności oraz reagowanie na bieżąco na zmiany i konieczność dostosowywania podmiotu do realiów rynkowych, nowych obowiązków ustawowych, oczekiwań społecznych i norm środowiskowych sprawowana jest przez RN, ZW i merytorycznych pracowników oraz ekspertów z zewnątrz. W celu spełnienia powyższych wymogów, Zamawiający m.in: znacząco zmienili Akt założycielski i: ograniczyli swobodę działania Zarządu do zaciągnięcia zobowiązania w wysokości przekraczającej (…) - 500.000 euro (…) wymagana jest zgodaZgromadzenia Wspólników, zgodnie z §18 ust.1 pkt 14 opinia RN jest wymagana do istotnych rozporządzeń prawem, zawieranych istotnych umów oraz zaciąganych zobowiązaniach w wysokości przekraczającej 300 000 euro (…), ograniczyli teren wykonywania usług oraz możliwość otwarcia Spółki na kapitał prywatny (§10 ust. 3), zwiększyli liczbę Członków RN. W § 18 Umowy spółki zamieszczono listę narzędzi kontrolnych Rady. Zgodnie natomiast z Regulaminu RN, każdy z członków Rady Nadzorczej może wykonywać czynności nadzorczo- kontrolne osobno, co umożliwia Gminom zlecenia
wskazanej kontroli swojemu reprezentantowi w Radzie. Zgodnie z §9 Umowy wykonawczej Gmina może skierować wyznaczonego przedstawiciela do przeprowadzenia kontroli w Spółce. Wspólnicy mają zgodnie z ksh możliwość wydawania zarządowi wiążących poleceń oraz zatwierdzają rozliczenia rekompensaty, ustalają ceny i wysokość opłat. W kontrolowanej Spółce nie ma udziału kapitału prywatnego, a Spółka nie działa w interesie sprzecznym z interesem Gmin. Wskaźnik z usług powierzonych przez Udziałowców wyniósł zgodnie z Raportem eksperta: 91,04% w 2021, 92,01% w roku 2022 oraz 92,97% w roku 2023. Do obliczania procentu działalności, uwzględniono średni przychód osiągnięty przez Spółkę w odniesieniu do usług, za 3 pełne lata tj. od 2021-2023. Do wyliczenia ujęto przychody ze sprzedaży z poszczególnych rodzajów działalności na podstawie danych z ewidencji księgowej oraz wyjaśnień dodatkowych.
Uzasadnienie pełne na stronie BIP Gminy.
| 2024-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |