Budowa wolnostojącego budynku biurowego kancelarii leśnictwa Czerwonka masztem flagowym na działce nr 621 w miejscowości Stare Juchy
Nadleśnictwo Ełk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00596596
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00596596/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-15 10:17
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf0d62b5-70ce-4ffd-b1a6-64964cbe623d
- Identyfikator
- 8480005101
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00596596 z dnia 2024-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wolnostojącego budynku biurowego kancelarii leśnictwa Czerwonka masztem flagowym na działce nr 621 w miejscowości Stare Juchy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Ełk
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Ełk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790011233
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mrozy Wielkie 21
1.5.2.) Miejscowość: Ełk
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 876202513
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: elk@bialystok.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://elk.bialystok.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_elk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wolnostojącego budynku biurowego kancelarii leśnictwa Czerwonka masztem flagowym na działce nr 621 w miejscowości Stare Juchy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf0d62b5-70ce-4ffd-b1a6-64964cbe623d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596596
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00342659/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa budynku kancelarii leśnictwa Czerwonka wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536214
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 630000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa wolnostojącego budynku biurowego kancelarii leśnictwa Czerwonka masztem flagowym na działce nr 621 w miejscowości Stare Juchy”. Lokalizacja inwestycji: gmina Stare Juchy, obręb nr 621 w miejscowości Stare Juchy”. Lokalizacja inwestycji: gmina , dz. nr ewid. 621.
2. 1.2. Zakres zamówienia.
Budowa budynku kancelarii o powierzchnia użytkowej 41,95 m² wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowanie terenu związane jest z bezpośrednią obsługą projektowanego budynku biurowego kancelarii, a w szczególności:
- budowę ogrodzenia wraz z bramą wjazdową
- budowę stanowisk postojowych ,
- masztu flagowego
- budowę przyłączy instalacyjnych niezbędnych do funkcjonowania obiektu
- wykonanie utwardzenia gruntu w postaci ciągów pieszych.
Uwaga.
A. Zakres przedmiotu zamówienia nie obejmuje części robót ujętych w dokumentacji projektowej (co zostało uwzględnione w przedmiarze robót budowlanych) takich jak:
- budowa budynku gospodarczego,
- wykonanie trawników i pielęgnacja trawników,
- budowa wiaty śmietnikowej.
B. Ponadto dokonano zmiany wykonania niektórych robót ujętych w dokumentacji projektowej co zostało uwzględnione w przedmiarze robót budowlanych. Są to następujące zmiany:
- projektowana nawierzchnia z kostki brukowej została zastąpiona na nawierzchnię z kruszyw naturalnych,
- projektowane wykończenia ściana ścian i sufitów sklejką brzozową zamieniono na wykonanie gładzi szpachlowych z malowaniem.
- zmieniono projektowany rodzaj ławek z litego drewna na parkowe [żeliwno-drewniane]
C. Pozostały zakres robót budowlanych zawartych w projekcje budowlanym pozostaje bez zmian.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 10 do SWZ. Dokumentacja projektowa zawiera część elementów, które nie będą realizowane w ramach powyższego zamówienia lub zostały zmienione [ szczegółowy zakres zmian jest opisany w pkt. IV.1.2 SWZ] i co zostało uwzględniono w przedmiarze robót. Na Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) składają się następujące dokumenty:
1) Dokumentacje projektowe w tym: projekt zagospodarowania terenu, projekt budowlany, projekty techniczne,
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) Przedmiary robót, z zastrzeżeniem pkt. IV.1.2. SWZ.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej oraz STWIORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej oraz STWIORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45262300-4 - Betonowanie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261211-6 - Kładzenie płytek dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45431200-9 - Kładzenie glazury
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45232460-4 - Roboty sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 805012,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1433331,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 805012,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany Bogusław Rydzewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8480008157
7.3.3) Ulica: Mrozy Wielkie 19A
7.3.4) Miejscowość: Ełk
7.3.5) Kod pocztowy: 19-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 805012,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 270 dni
| 2024-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |