Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w zakresie zwalczania śliskości zimowej na terenie Powiatu Monieckiego w IV kwartale 2024 r. ”
Powiat Moniecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00596629
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00596629/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-15 10:22
- Lokalizacja
- Mońki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-025efb35-3c0c-443b-b93f-9c5b04dd8e49
- Identyfikator
- 5461392934
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania oblodzeńPiasek
Wykonawcy
2 przyznane
JÓZEF ROSZKOWSKIMońki, PL · lot 0
338 040 PLNJÓZEF ROSZKOWSKIMońki, PL · lot 1
120 540 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00596629 z dnia 2024-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w zakresie zwalczania śliskości zimowej na terenie Powiatu Monieckiego w IV kwartale 2024 r. ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Moniecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658597
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 5 A
1.5.2.) Miejscowość: Mońki
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@monki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.monki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://monki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w zakresie zwalczania śliskości zimowej na terenie Powiatu Monieckiego w IV kwartale 2024 r. ”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-025efb35-3c0c-443b-b93f-9c5b04dd8e49
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596629
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033276/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Monieckiego w zakresie zwalczania sliskości zimowej w sezonie zimowym 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541171
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ASI.272.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 389244 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 1: Świadczenie usług usuwania śliskości zimowej na drogach powiatowych Powiatu Monieckiego w IV kwartale 2024 r.Łączna długość dróg objętych usługą zwalczania śliskości zimowej wynosi 451,842 km.
Zamawiający będzie zlecać wykonanie usług posypywania dróg według potrzeb.
Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa będzie zobowiązany do podstawiania do dyspozycji zamawiającego na każde jego wezwanie w ciągu max. 2 godz. sprzętu sprawnego technicznie i przystosowanego do zwalczania śliskości nawierzchni dróg , w ilości wskazanej przez Zamawiającego.
Zwalczanie śliskości zimowej dróg powiatowych na terenie Powiatu Monieckiego należy realizować nw. sprzętem:
- samochód ciężarowy ładowność od 6 do 10 t z piaskarką – min. szt. 2
- ładowarka do załadunku piaskarek – min. szt. 1
Zwalczanie śliskości zimowej odbywać się będzie przy użyciu 40 % mieszanki piaskowo – solnej. Mieszankę piaskowo – solną oraz załadunek mieszanki wykonawca będzie zobowiązany zapewnić we własnym zakresie. Mieszanka piaskowo - solna stanowi własność Wykonawcy i będzie zużyta w ramach usługi usuwania śliskości zimowej. Szacunkowa ilość zużycia mieszkanki piaskowo – solnej do 420 t.
Szacunkowa ilość godzin posypywania do 350 godz.
Wykonawca musi dysponować własnym osprzętem tj. min. 2 piaskarki.
Zwalczanie śliskości zimowej nawierzchni dróg powiatowych na terenie Powiatu Monieckiego wykonawca będzie wykonywać w miejscach wyznaczonych do posypywania, wskazanych przez pracownika Zamawiającego zarządzającego akcją zimowego utrzymania dróg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 294919 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Dostawa 40 % mieszanki piaskowo – solnej do piaskarek będących własnością Zamawiającego.Mieszanka piaskowo – solna w ilości szacunkowej do 245 t. będzie własnością Zamawiającego. Wykonawca będzie dostarczać mieszankę wg. potrzeb Zamawiającego. Zamawiający informuje, że minimalna partia dostawy będzie wynosić 25 ton. Zamawiający może dowolnie zmniejszyć ilość zamówionego materiału poniżej ilości określonych szacunkowo. Z tego tytułu wykonawcy nie będzie przysługiwać żadne roszczenie finansowe lub prawne
4.5.3.) Główny kod CPV: 14211000-3 - Piasek
4.5.5.) Wartość części: 94325 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 338040 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 338040 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 338040 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemne i Drogowe "Drogomistrz" Józef Roszkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5461010045
7.3.3) Ulica: Parkowa 15
7.3.4) Miejscowość: Mońki
7.3.5) Kod pocztowy: 19-100
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 338040 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120540 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120540 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120540 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemne i Drogowe "Drogomistrz" Józef Roszkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5461010045
7.3.3) Ulica: Parkowa 15
7.3.4) Miejscowość: Mońki
7.3.5) Kod pocztowy: 19-100
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120540 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-31| 2024-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |