Przetarg nieograniczony na dostawę energii elektrycznej na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 295335-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-05-08
- Wartość
- 758 784,4 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5422513061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Wykonawcy
1 przyznane
ENERGA - OBRÓT SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot LOT-0001
758 784,4 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.