Przetarg nieograniczony na przygotowanie, przeprowadzenie oraz monitorowanie kampanii informacyjno-promocyjnej
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W BIAŁYMSTOKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 302514-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-05-13
- Wartość
- 944 000 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP: 9661487133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie promocjiUsługi reklamowe i marketingoweUsługi reklamoweDoradcze usługi reklamoweUsługi zarządzania reklamąUsługi prowadzenia kampanii reklamowychUsługi public relationsUsługi projektów graficznychUsługi w zakresie organizacji targów i wystawProdukcja filmów reklamowychProdukcja filmów informacyjnychArtykuły informacyjne i promocyjneUsługi w zakresie projektowania stron WWW
Wykonawcy
2 przyznane
EUVIC MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
944 000 PLNMUFU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot LOT-0001
944 000 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.