Świadczenie usługi wykonywania obsług technicznych statku powietrznego Tecnam P2006T użytkowanego przez Akademicki Ośrodek Szkolenia Lotniczego Politechniki Śląskiej. Znak sprawy: DZPZ.283.54.2024.MK

Politechnika Śląska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00596925
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00596925/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-15 11:09
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ddb0949d-9713-4751-b7be-870ea86cc6ba
Identyfikator
6310200736
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych

Wykonawcy

1 przyznane

BARTOLINI AIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
167 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00596925 z dnia 2024-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi wykonywania obsług technicznych statku powietrznego Tecnam P2006T użytkowanego przez Akademicki Ośrodek Szkolenia Lotniczego Politechniki Śląskiej. Znak sprawy: DZPZ.283.54.2024.MK

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Śląska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001637

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Akademicka 2A

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32/237-13-34

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: DZPZ@polsl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polsl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi wykonywania obsług technicznych statku powietrznego Tecnam P2006T użytkowanego przez Akademicki Ośrodek Szkolenia Lotniczego Politechniki Śląskiej. Znak sprawy: DZPZ.283.54.2024.MK

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddb0949d-9713-4751-b7be-870ea86cc6ba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00596925

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039281/23/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.44 Świadczenie usługi wykonywania obsług technicznych statku powietrznego Tecnam P2006T użytkowanego przez Akademicki Ośrodek Szkolenia Lotniczego Politechniki Śląskiej - Gr. U227

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00558078

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZPZ.283.54.2024.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 146844,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi napraw i obsług technicznych statku powietrznego, zgodnie ze zleceniami wystawianymi przez organizację zarządzającą statkiem powietrznym Tecnam P2006T, którego właścicielem (zarządzającym) jest Politechnika Śląska (zwana dalej również „Zamawiającym”), użytkownikiem Akademicki Ośrodek Szkolenia Lotniczego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50211000-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bartolini Air Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7251926023

7.3.3) Ulica: Maczka 35

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 94-328

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31
2024-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi