EZ.28.48.2025 postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 221 000 Euro na usługę mycia, dezynfekcji i sterylizacji metodami: niskotemperaturową narzędzi termolabilnych i parą wodną w nadciśnieniu narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej i sprzętu dla WWCOiT im.M. Kopernika w Łodzi
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 305500-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-05-13
- Wartość
- 5 146 490 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie higieny
Wykonawcy
2 przyznane
TORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot LOT-0002
5 146 490 PLNCITONET-ŁÓDŹ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot LOT-0002
5 146 490 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.