Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Przecławiu
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PRZECŁAWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00597130
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00597130/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-15 11:54
- Lokalizacja
- Przecław, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94fd728f-a21d-403a-9166-b42e3fce3224
- Identyfikator
- 8331134313
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00597130 z dnia 2024-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Przecławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PRZECŁAWIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750055374
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 37
1.5.2.) Miejscowość: Przecław
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-060
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 468743699
1.5.8.) Numer faksu: -
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminabrzeziny@post.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminabrzeziny.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-94fd728f-a21d-403a-9166-b42e3fce32241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Przecławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94fd728f-a21d-403a-9166-b42e3fce3224
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597130
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481519
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 362321,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x2 oraz zbiornikiem wody o pojemności min. 1000 litrów dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Przecławiu.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do niniejszej specyfikacji. Parametry techniczne i funkcjonalne przedmiotu zamówienia, Zamawiający określił jako minimalne wymagania i dopuszcza, aby dostawa objęła samochód o lepszych parametrach. Wykonawca zobowiązuje się złożyć wraz z ofertą opis szczegółowych parametrów technicznych i funkcjonalnych samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz ważny certyfikat lub świadectwo dopuszczenia do użytkowania w jednostkach ochrony przeciwpożarowej wydany przez polską jednostkę certyfikującą.
3.Przedmiot zamówienia (pojazd wraz z wyposażeniem będący przedmiotem dostawy) musi być zgodny z obowiązującymi normami i przepisami, a w szczególności:
1) ustawą z dnia 20 czerwca 1997 roku Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r., poz. 1251);
2) rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r. poz. 502);
3) rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz.U. z 2007 r. Nr 143, poz. 1002 z późn.zm.),
4) ustawą z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (Dz.U. z 2024 r. poz. 275);
5) rozporządzenia ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019r. poz. 594);
6)musi posiadać ważny certyfikat lub świadectwo dopuszczenia do użytkowania w jednostkach ochrony przeciwpożarowej wydany przez polską jednostkę certyfikującą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 449000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 480000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 449000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wielobranżowy "bonex" Mirosław Nowowiejski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5731129320
7.3.3) Ulica: ul. Konopnickiej 259
7.3.4) Miejscowość: Kamienica Polska
7.3.5) Kod pocztowy: 42-260
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 449000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-10| 2024-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |