Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę leków stosowanych w leczeniu mukowiscydozy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
316464-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-05-16
Wartość
4 582 202,8 PLN
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
430040541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczne

Wykonawcy

1 przyznane

KOMTUR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
4 582 202,8 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.