Przetarg nieograniczony PN/03US/01/2025 na usługi sprzątania Szpitala
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 318917-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-05-19
- Wartość
- 22 933 650,96 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązaneUsługi w zakresie sprzątania i odkażaniaUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
1 przyznane
HOSPITAL SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0001
22 933 650,96 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.