Renowacja elewacji Pałacu księżnej Anny Jabłonowskiej w Kocku
Dom Pomocy Społecznej w Kocku im. M Rataja
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00597210
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00597210/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-15 12:03
- Lokalizacja
- Kock, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-436d5b51-fac9-4dd3-a3fa-31ab0b99b394
- Identyfikator
- 7141032537
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00597210 z dnia 2024-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja elewacji Pałacu księżnej Anny Jabłonowskiej w Kocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Kocku im. M Rataja
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001099503
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Kock
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-150
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpskock.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dpskock.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-436d5b51-fac9-4dd3-a3fa-31ab0b99b3941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Dom Pomocy Społecznej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja elewacji Pałacu księżnej Anny Jabłonowskiej w Kocku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-436d5b51-fac9-4dd3-a3fa-31ab0b99b394
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597210
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000878/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Renowacja elewacji Pałacu Księżnej Jabłonowskiej w Kocku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526057
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS/A/271/5/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1132562,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest renowacja elewacji Pałacu księżnej Anny Jabłonowskiej w Kocku.
Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Kock na działce nr 577, identyfikator działki :060806_4.0001.577, obręb nr 0001 Kock Miasto, gmina Kock, powiat lubartowski.
Budynek Pałacu w Kocku wpisany do rejestru zabytków pod numerem A/606 –
obecnie siedziba Domu Pomocy Społecznej. Zakres inwestycji będzie polegał na remoncie elewacji pałacu klasycystycznego w Kocku -budynek główny wraz z galeriami obejmujący: czyszczenie powierzchni elewacji, naprawa ubytków, nanoszenie tynków, malowanie elewacji przy zachowaniu odpowiedniej kolorystyki, reperacja detali kamiennych, konserwacja stolarki drzwiowej (drzwi wejściowe główne budynku głównego), restauracja kartusza herbowego w ceramice (budynek główny), konserwacja elementów żeliwnych - wazony żeliwne, balustrada balkonu, prace blacharskie i dekarskie,
Uwaga: wymiana stolarki okiennej dotyczy okien w budynku zachodnim w ilości 2 sztuk okien na parterze pomieszczenia administracyjnego oraz wymiany stolarki drzwiowej w budynku zachodnim. Dokumentacja zawiera szerszy zakres wymiany stolarki okiennej. Do wyceny przedmiotu zamówienia należy przyjąć ilość 2 szt. okien w budynku zachodnim i stolarkę drzwiową w budynku wschodnim i głównym z wyłączeniem stolarki drzwiowej w budynku zachodnim. Dokumentacja zwiera szerszy zakres wymiany stolarki drzwiowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien
45421140-7 - Instalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1160876,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1989000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1160876,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARBUD INVESTMENT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146171889
7.3.3) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 43
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1160876,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
| 2024-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |