„Roboty budowlane przy balustradzie na chodniku muru miejskiego w Szydłowie”
Gmina Szydłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00597252
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00597252/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-15 12:08
- Lokalizacja
- Szydłów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-82f2cb89-afa1-4d1e-833d-ea45be9e1d8b
- Identyfikator
- 8661608398
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00597252 z dnia 2024-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Roboty budowlane przy balustradzie na chodniku muru miejskiego w Szydłowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szydłów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010814
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Szydłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-225
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@szydlow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szydlow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-82f2cb89-afa1-4d1e-833d-ea45be9e1d8b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Roboty budowlane przy balustradzie na chodniku muru miejskiego w Szydłowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82f2cb89-afa1-4d1e-833d-ea45be9e1d8b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597252
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00086326/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Roboty budowlane przy balustradzie na chodniku obronnym muru miejskiego w Szydłowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529907
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGP.I.271.67.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych balustrady na chodniku obronnym muru miejskiego w Szydłowie, w formule „zaprojektuj i wybuduj.
Obiekt został wpisany do rejestru zabytków pod pozycją A-909/1-2 z decyzją z dnia 27.12.2012
Wykonawca podejmujący się realizacji zamówienia zobowiązany jest do kierowania się zapisami Ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami z dnia 23 lipca 2003 roku.
Projektowana balustrada jest z lokalizowana na działkach nr : 192, 725/2, obręb 0013: Szydłów Identyfikator działek: 261208_2.0013.AR_5.191, 261208_2.0013.AR_5.725/2
Działka stanowi własność Gminy Szydłów
Etap I. Prace projektowe – obejmujące:
• projekt budowlany przy balustradzie na chodniku obronnym muru miejskiego w Szydłowie
- szczegółowy projekt konstrukcji balustrady drewnianej
- wytyczne techniczne i technologiczne w zakresie montażu balustrady do lica wątków kamiennych murów obronnych
- wytyczne techniczne i technologiczne w zakresie zabezpieczenia drewna
Elementem zamówienia jest uzyskanie stosownych opinii, uzgodnień, pozwoleń, pozwolenia konserwatorskiego WUOZ w Kielcach i innych niezbędnych do uzyskania decyzji pozwolenia na roboty budowlane w Starostwie Powiatowym w Staszowie
Etap II. Roboty budowlane obejmujące:
• roboty przygotowawcze związane z przygotowaniem terenu i obiektu do prowadzenia robót budowlanych
• prace demontażowe obecnej balustrady
• wykonanie elementów balustrady zgodnie z zatwierdzonym projektem budowlanym
• montaż elementów balustrady zgodnie z wytycznymi technicznymi i technologicznymi zawartymi w zatwierdzonym projekcie budowlanym
• zabezpieczenie powierzchni drewna balustrady zgodnie z wytycznymi technicznymi i technologicznymi zawartymi w zatwierdzonym projekcie budowlanym
• uporządkowanie placu budowy
Efektem technicznym przedmiotowego zadania będzie drewniana balustrada, która będzie stanowić element zabezpieczający w strefie chodnika murów obronnych. Efektem estetycznym będzie nadanie murom obronnym historycznej estetyki.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Programie Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45454000-4 - Roboty restrukturyzacyjne
92522000-6 - Usługi ochrony obiektów i budynków historycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak złożenia ofert| 2024-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |