„Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej 1815 O Izbicko – Grodzisko w m. Borycz ul. Wolności.”
POWIAT STRZELECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00597384
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00597384/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-15 12:27
- Lokalizacja
- Strzelce Opolskie, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3edda01a-172e-44bb-824e-c2bc85407674
- Identyfikator
- 7561812928
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00597384 z dnia 2024-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej 1815 O Izbicko – Grodzisko
w m. Borycz ul. Wolności.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT STRZELECKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Organizacyjny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412651
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jordanowska 2
1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Opolskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 77/4401755
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatstrzelecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatstrzelecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9850851.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej 1815 O Izbicko – Grodziskow m. Borycz ul. Wolności.”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3edda01a-172e-44bb-824e-c2bc85407674
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597384
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034950/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej 1815 O Izbicko - Gradzisko w m. Borycz ul. Wolności
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00511427
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.22.2024.KSZCH/IG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 216036,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn.: „Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej 1815 O Izbicko – Grodzisko w m. Borycz ul. Wolności”.
Zadanie zlokalizowane jest w ciągu drogi powiatowej 1815 O Izbicko – Grodzisko w m. Borycz ul. Wolności.
Początek odcinka drogi powiatowej nr 1815 O w m. Borycz ul. Wolności przeznaczonego do budowy chodnika umiejscowiony jest od km 0+000,00 do km 0+0,270 Inwestycja zlokalizowana jest na dz. nr 584, 592/16 Obr. Borycz (Gmina Izbicko). Polega na wykonaniu przebudowy istniejącej drogi – budowie chodnika z usunięciem ewentualnej kolizji z istniejącą infrastrukturą.
Zakres robót obejmuje m. in.:
1) opracowanie i zatwierdzenie projektu organizacji ruchu na czas prowadzonych robót,
2) oznakowanie miejsca prowadzonych robót,
3) wykonanie prac zgodnie z dokumentacją kontraktową,
Odcinek długości 270,00 m – od km 0+000,00 do km 0+2701,00. Przyjęto
do realizacji roboty m. in.:
a) budowa wykonanie nawierzchni chodnika,
b) usunięcie ewentualnej kolizji z istniejącą infrastrukturą,
c) oczyszczenie ewentualnych przepustów i rowów przydrożnych,
d) regulację rzędnych włazów itp. istniejącej infrastruktury oraz zjazdów
i innych nawierzchni
e) wykonanie odwodnienia powierzchniowego (ściek przykrawężnikowy)
f) wykonanie przyłącza przykanalika do istniejącej kanalizacji deszczowej,
4) wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej,
5) demontaż oznakowania tymczasowego.
Cały opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ Część I Rozdział 5 zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45233140-2 - Roboty drogowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono trzy oferty:1) Oferta Nr 1 A.J. Usługi Budowlane Arkadiusz Jagusz z siedzibą: 47-180 Borycz, ul. Wojska Polskiego 43a, kwota oferty 159 471,91 zł brutto,
2) Oferta Nr 2 Artur Hurek GABART z siedzibą: 47-180 Izbicko, ul. Stawowa 41, kwota oferty 248 512,43 zł brutto.
3) Oferta Nr 3 TRANSKOM BIAŁDYGA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą: 47-143 Jaryszów, ul. Polna 1B, kwota oferty 319 800,00 zł brutto.
4) Oferta Nr 4 Adam Pandel GLOBETTER z siedzibą: 47-150 Czarnocin, ul. Wiejska 42, kwota oferty 275 065,63 zł brutto.
Oferta Nr 1 z najniższą ceną została odrzucona. Natomiast cena kolejnych ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 248512,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2024-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |