Rozwój gospodarki komunalnej, poprawa bezpieczeństwa mieszkańców gminy Młodzieszyn poprzez zakup maszyn oraz samochodu ratowniczo-gaśniczego

GMINA MŁODZIESZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00597922
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00597922/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-15 13:52
Lokalizacja
Młodzieszyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9d916f5-d0a7-4432-a224-3f431b844090
Identyfikator
8371692019
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

CiągnikiAkcesoria do ciągnikówPługi odśnieżające lemieszoweRębarki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00597922 z dnia 2024-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Rozwój gospodarki komunalnej, poprawa bezpieczeństwa mieszkańców gminy Młodzieszyn poprzez zakup maszyn oraz samochodu ratowniczo-gaśniczego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MŁODZIESZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148354

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wyszogrodzka 25

1.5.2.) Miejscowość: Młodzieszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-512

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dbednarek@mlodzieszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mlodzieszyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mlodzieszyn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozwój gospodarki komunalnej, poprawa bezpieczeństwa mieszkańców gminy Młodzieszyn poprzez zakup maszyn oraz samochodu ratowniczo-gaśniczego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9d916f5-d0a7-4432-a224-3f431b844090

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597922

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00581744

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozwój gospodarki komunalnej, poprawa bezpieczeństwa mieszkańców gminy Młodzieszyn poprzez zakup maszyn oraz samochodu ratowniczo-gaśniczego
Przedmiotem zamówienia jest dostawa:
- 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika
- 1 szt. fabrycznie nowego pługa do odśnieżania
- 1 szt. fabrycznie nowej posypywarki ciągnionej
- 1 szt. fabrycznie nowego rębaka
- 1 szt. fabrycznie nowego wysięgnika wielofunkcyjnego wraz z głowicami roboczymi
Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane w załącznikach do SWZ oraz projekcie umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34390000-7 - Akcesoria do ciągników

43313100-1 - Pługi odśnieżające lemieszowe

43312200-5 - Rębarki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia przez Zamawiającego. W trakcie roku budżetowego gmina nie jest w stanie zwiększyć budżetu na ten cel o tak dużą kwotę, ze względu na realizację zaplanowanych pozostałych zadań inwestycyjnych. W związku z powyższym postępowanie unieważniono.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1024836,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1039350,00 PLN

2024-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy