Przetarg nieograniczony na Dostawę 1 sztuki samochodu z drabiną mechaniczną o wysokości ratowniczej min. 40 m
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 355581-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-06-03
- Wartość
- 4 368 591 PLN
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120105142
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy ciężarowe z drabiną obrotowąPojazdy służb ratowniczychWozy strażackieJednostki prądotwórczeSprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwaWęże gaśniczeGlobalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneKomputer tabletRadiotelefonyLatarki
Wykonawcy
1 przyznane
"FIRE-MAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
4 368 591 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.