Zimowe utrzymanie dróg w Gminie Grójec w 2024/2025 - drogi gminne na terenie całej gminy oraz powiatowe na terenie miasta Grójec.
Gmina Grójec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00598098
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00598098/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-15 14:23
- Lokalizacja
- Grójec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b20522fb-d0e7-43e1-86a6-8428caa65fb8
- Identyfikator
- 7972011265
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
4 przyznane
ZBIGNIEW BYLINIAKWorów, PL · lot 0
540 786,89 PLNJAROSŁAW DĄBROWSKIZalesie, PL · lot 1
128 736 PLNRAFAŁ JÓŹWIAKBelsk Duży, PL · lot 2
129 600 PLNJARMON-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAleksandrówka 28, PL · lot 3
30 240 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00598098 z dnia 2024-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg w Gminie Grójec w 2024/2025
- drogi gminne na terenie całej gminy oraz powiatowe na terenie miasta Grójec.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grójec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223310
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 47
1.5.2.) Miejscowość: Grójec
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 048 664 30 91 wew. 65
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: iwona.kowalska@grojecmiasto.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grojecmiasto.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b20522fb-d0e7-43e1-86a6-8428caa65fb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zimowe utrzymanie dróg w Gminie Grójec w 2024/2025- drogi gminne na terenie całej gminy oraz powiatowe na terenie miasta Grójec.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b20522fb-d0e7-43e1-86a6-8428caa65fb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00598098
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00004270/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zimowe utrzymanie dróg w Gminie Grójec w sezonie 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00503950
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.34.2024.KOI
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia dla Części I zamówienia - płużenie ulic i dróg utwardzonych w mieście i na wsi1. Ulice w mieście do zimowego utrzymania:
a) płużenie I, II, III kolejność – 900,50 km – jest to szacunkowa ilość kilometrów przy założeniu Zamawiającego, że ilość wyjazdów w okresie od 15.10.2024 r. do 15.04.2025 r. dla poszczególnych kolejności wyniesie:
- 24 razy dla I kolejności (19,61 km x 24 = 470,64 km)
- 14 razy dla II kolejności (24,03 km x 14 = 336,42 km)
- 8 razy dla III kolejności (11,68 km x 8 = 93,44 km)
b) płużenie i solenie mieszanką 50% I, II, III kolejność – 1 391,90 km - jest to szacunkowa ilość kilometrów przy założeniu Zamawiającego, że ilość wyjazdów w okresie od 15.10.2024 r.
do 15.04.2025 r. dla poszczególnych kolejności wyniesie:
- 43 razy dla I kolejności (19,61 km x 43 = 843,23 km)
- 17 razy dla II kolejności (24,03 km x 17 = 408,51 km)
- 12 razy dla III kolejności (11,68 km x 12 = 140,16 km)
c) solenie mieszanką 50% I , II kolejność – 1081,28 km - jest to szacunkowa ilość kilometrów przy założeniu Zamawiającego, że ilość wyjazdów w okresie od 15.10.2024 r. do 30.04.2025 r. dla poszczególnych kolejności wyniesie:
- 20 razy dla I kolejności (19,61 km x 20 = 392,20 km)
- 14 razy dla II kolejności (24,03 km x 14 = 336,42 km)
2. Drogi na wsi do zimowego utrzymania:
a) płużenie III kolejność – 995,28 km – jest to szacunkowa ilość kilometrów przy założeniu Zamawiającego, że ilość wyjazdów w okresie od 15.10.2024 r. do 15.04.2025 r. dla poszczególnych kolejności wyniesie:
- 12 razy dla III kolejności (82,94 km x 12 = 995,28 km)
b) płużenie i solenie mieszanką 50% III kolejność – 1 327,04 km - jest to szacunkowa ilość kilometrów przy założeniu Zamawiającego, że ilość wyjazdów w okresie od 15.10.2024r. do 15.04.2025r. dla poszczególnych kolejności wyniesie:
- 16 razy dla III kolejności (82,94 km x 16 = 1 327,04 km)
c) solenie mieszanką 50% III kolejność – 829,4 km - jest to szacunkowa ilość kilometrów przy założeniu Zamawiającego, że ilość wyjazdów w okresie od 15.10.2024r. do 15.04.2025r. dla poszczególnych kolejności wyniesie:
- 10 razy dla III kolejności (82,94 km x 10 = 829,4 km)
3. Wykonanie zamówienia w zakresie płużenia polega na:
- likwidacji śliskości zimowej ulic miejskich, odśnieżaniu nawierzchni ulic miejskich oraz dróg gminnych (za śliskość zimową uważa się zjawisko występujące na drogach wskutek utworzenia się na jezdni warstw lodu albo zlodowaciałego lub ubitego śniegu; śliskość zimowa występuje w postaci gołoledzi, lodowicy albo zlodowacenia lub śliskości pośniegowej; likwidowanie śliskości zimowej to usuwanie gołoledzi, lodowicy i zlodowacenia za pomocą środków zwiększających szorstkość; odśnieżanie jezdni polega na oczyszczaniu jezdni ze śniegu poprzez zgarnianie pokrywy śnieżnej na część przykrawężnikową lub pobocze).
4. Wprowadza się I, II, III kolejność utrzymania ulic i dróg.
- Kolejność I utrzymania polega na ciągłym utrzymaniu „czarnej nawierzchni” ulic;
- Kolejność II utrzymania polega na usuwaniu śliskości po zakończeniu akcji na ulicach objętych I kolejnością oraz bieżące odśnieżanie;
- Kolejność III utrzymania przy opadach śniegu polega na doprowadzeniu ulic i dróg do przejezdności oraz na posypywaniu mieszanką piasku z solą ulic i dróg gminnych
(w szczególności w miejscach niebezpiecznych t.j.: skrzyżowania, łuki, spadki podłużne powyżej 3 %). Początek III kolejności utrzymania ulic i dróg wiejskich następuje po zakończeniu akcji na ulicach i drogach objętych I i II.
Wykonawca dokona wizji lokalnej ulic i dróg oraz złoży stosowne oświadczenie.
5. Dopuszczalne odstępstwa podczas prowadzenia "akcji zima”:
- przy opadach śniegu - przy występowaniu śliskości zimowej
śnieg luźny - 4 godz. gołoledź - 2 godz.
błoto pośniegowe - 6 godz. śliskość pośniegowa - 4 godz.
śnieg zajeżdżony - nigdy lodowica - nigdy
Wydłużenie czasu reakcji w ramach zimowego utrzymania i likwidacji śliskości dopuszcza
się wyjątkowo w przypadkach: gdy obfitym opadom śniegu będą towarzyszyć zawieje i zamiecie śnieżne, po opadzie śniegu nastąpi spadek temperatury poniżej -10˚ C, wystąpią ciągłe intensywne opady śniegu.
6. Wykaz ulic i dróg do płużenia stanowią załączniki nr 1 i 2 do wzoru umowy.
7. Zamawiający może radykalnie ograniczyć zakres usług w przypadku lekkiej i bezśnieżnej zimy.
8. Szczegółowy zakres i warunki wykonania przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami.
Zamawiający przewiduje możliwość zmniejszenia zakresu I części zamówienia w sytuacji, gdy Powiat Grójecki w ramach zawartego porozumienia Nr 347.2023.WIZPiRP nie zwiększy kwoty dotacji celowej. Zamawiający, mając na uwadze przepisy art. 433 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, zastrzega możliwość ograniczenia zakresu niniejszego zamówienia do dróg gminnych, wskazując minimalną wartość zamówienia, do której wykorzystania zobowiązany będzie Zamawiający, która to wynosi 80% wartości umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 597056,12 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia dla Części II zamówienia - odśnieżanie dróg gruntowych na wsi – północna część gminy1. Drogi gruntowe położone na północ od drogi krajowej nr 50 – 400 godz. pracy sprzętu - jest to szacunkowa ilość godzin.
Miejscowości do zimowego utrzymania:
- Bikówek, Dębie, Uleniec, Załącze, Worów, Wola Worowska, Zalesie, Głuchów, Wysoczyn.
- Duży Dół, Podole, Las Lesznowolski, Mirowice, Lesznowola, Gościeńczyce, Kośmin.
- Szczęsna, Kobylin, Maciejowice, Mieczysławówka, Janówek, Słomczyn, Lisówek, Żyrówek.
2. Wykonanie zamówienia polega na odśnieżaniu spychaczem gruntowych dróg gminnych. Zamawiający wskazuje, że nie można wykorzystywać łyżek załadunkowych. Utrzymanie przejezdności dróg przy obfitych opadach śniegu polega na wypychaniu śniegu lub jego ugniataniu w zależności od lokalnych możliwości działania, przede wszystkim w miejscach niebezpiecznych t.j.: skrzyżowaniach, łukach, spadkach podłużnych powyżej 3 %.
Wykonawca dokona wizji lokalnej ulic i dróg oraz złoży stosowne oświadczenie.
Początek odśnieżania ulic i dróg nieutwardzonych następuje każdorazowo na wezwanie Zamawiającego
3. Zamawiający może radykalnie ograniczyć zakres usług w przypadku lekkiej i bezśnieżnej zimy.
4. Szczegółowy zakres i warunki wykonania przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 120000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia dla Części III zamówienia - odśnieżanie ulic i dróg gruntowych w mieście i na wsi - południowa część gminy1. Drogi gruntowe położone na południe od drogi krajowej nr 50 i ulice gruntowe w granicach miasta Grójca – 400 godz. pracy sprzętu - jest to szacunkowa ilość godzin.
Do zimowego utrzymania:
- ulice gruntowe w obrębie granic miasta Grójca.
- Grudzkowola, Piekiełko, Skurów, Kępina, Pabierowice, Wólka Turowska, Krobów.
- Marianów, Wola Krobowska, Kociszew, Częstoniew, Częstoniew Kolonia, Mięsy, Falęcin
2. Wykonanie zamówienia polega na odśnieżaniu spychaczem gruntowych dróg gminnych. Zamawiający wskazuje, że nie można wykorzystywać łyżek załadunkowych. Utrzymanie przejezdności dróg przy obfitych opadach śniegu polega na wypychaniu śniegu lub jego ugniataniu w zależności od lokalnych możliwości działania, przede wszystkim w miejscach niebezpiecznych t.j.: skrzyżowaniach, łukach, spadkach podłużnych powyżej 3 %.
Wykonawca dokona wizji lokalnej ulic i dróg oraz złoży stosowne oświadczenie.
Początek odśnieżania ulic i dróg nieutwardzonych następuje każdorazowo na wezwanie Zamawiającego.
3. Wykaz ulic i dróg zawiera załącznik do wzoru umowy.
4. Zamawiający może radykalnie ograniczyć zakres usług w przypadku lekkiej i bezśnieżnej zimy.
5. Szczegółowy zakres i warunki wykonania przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami (załącznik nr 6c do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 119200,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia dla Części IV zamówienia - odśnieżanie chodników małym pługiem samobieżnym1. Przewiduje się pracę małego pługu samobieżnego przy odśnieżaniu chodników przez 100 godzin - jest to szacunkowa ilość godzin.
2. Wykonanie zamówienia polega na przejeździe jednorazowym pługu po chodnikach w celu wykonania ścieżki dla pieszych o szerokości min. 60 cm.
Wykonawca dokona wizji lokalnej ulic oraz złoży stosowne oświadczenie.
3. Wykaz ulic w mieście przeznaczonych do odśnieżania będzie ustalany na bieżąco przed usługą.
4. Początek odśnieżania chodników następuje każdorazowo na wezwanie Zamawiającego.
5. Zamawiający może radykalnie ograniczyć zakres usług w przypadku lekkiej i bezśnieżnej zimy.
6. Szczegółowy zakres i warunki wykonania przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 28000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 540786,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 577007,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 540786,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FTU Zbigniew Byliniak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7971037469
7.3.4) Miejscowość: Worów
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 540786,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-25 do 2025-04-25Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 128736,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128736,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 128736,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. JAREX Jarosław Dąbrowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7971560998
7.3.4) Miejscowość: Zalesie
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 128736,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-25 do 2025-04-25Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAFBUD Rafał Jóźwiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7972064020
7.3.4) Miejscowość: Belsk Duży
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 129600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-25 do 2025-04-25Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30240,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30240,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30240,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAR-MON BUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7972081490
7.3.4) Miejscowość: Aleksandrówka
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30240,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-25 do 2025-04-25| 2024-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |