Dostawa elektrycznego podnośnika przegubowego koszowego dla obsługi hal w Centralnym Ośrodku Sportu przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie

Centralny Ośrodek Sportu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00598120
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00598120/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-15 14:30
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a888dea8-0be9-43f3-ae4b-eca4c1f431f4
Identyfikator
7010273950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Podnośniki lub przenośniki ciągłe, koszowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00598120 z dnia 2024-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa elektrycznego podnośnika przegubowego koszowego dla obsługi hal w Centralnym Ośrodku Sportu przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142733356

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łazienkowska 6a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-449

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 52 98 742

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@cos.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cos.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a888dea8-0be9-43f3-ae4b-eca4c1f431f4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sport

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa elektrycznego podnośnika przegubowego koszowego dla obsługi hal w Centralnym Ośrodku Sportu przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a888dea8-0be9-43f3-ae4b-eca4c1f431f4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00598120

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587813

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ/P/11/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektrycznego podnośnika przegubowego koszowego dla obsługi hal w Centralnym Ośrodku Sportu przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Wykonawca jest zobowiązany dostarczać elektryczny podnośnik przegubowy koszowy do siedziby Zamawiającego przy ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie (00-449), hala widowiskowo-sportowa Torwar I.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42417210-7 - Podnośniki lub przenośniki ciągłe, koszowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie art. 256 ustawy pzp w związku z art. 310 ustawy pzp, unieważnia przedmiotowe postępowanie, bowiem środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostały mu przyznane.
Uzasadnienie
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie, bowiem środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostały mu przyznane. Możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w SWZ (Rozdział IV pkt. 3) oraz w ogłoszeniu o zamówieniu z dnia 8.11.2024 ( Sekcja VII Warunki zamówienia pkt. 6.7).
2024-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy